הטבות בכרטיסי אשראי: ישראכרט (ישראכרט)

ע"י מנהל פורום לקוחות, 24/03/2011, 06:03 (לפני 2311 ימים)


ישראכרט
ישראכרט


לאחרונה חברות האשראי השונות החליפו את שיטת הנקודות והכוכבים לשיטה שבמסגרתה ניתן לקבל הטבות ברשתות שונות. השאלה שעולה היא האם זהו שיפור או לא, ובאופן ספציפי האם ההטבות הללו בכלל משתלמות. בכתבה זו נסקור את ההטבות שמציעה חברת ישראכרט.

 


בסוף חודש פברואר ישראכרט הודיעה על שינוי שיטת הכוכבים והחלפתה בתכנית אחרת. עד מאי 2011 אפשר עוד לצבור כוכבים, אך ניצולם יתאפשר רק עד סוף השנה. ככל הנראה חברות האשראי הגיעו למסקנה שהלקוחות מעדיפים הנחות על פני שיטות הנקודות והכוכבים.


מנכ"ל ישראכרט, דב קוטלר, אמר ש"כבר שנתיים אנחנו מתלבטים מה הרגלי המימוש של הטבות של לקוחות", על כך הוסיף ואמר כי "השוק השתנה, ועמו גם העדפותיהם של הצרכנים, הנהנים כיום מאפשרויות בחירה רבות ומגוונות".


ישראכרט מדגישה כי גם לפי התכנית החדשה שתיכנס לתוקף, ניתן יהיה להמשיך ולהמיר  (במסגרת תכניות הנוסע המתמיד) את הכוכבים למיילים. כך שלפחות בחזית הזאת אין סיבה לדאגה.


נכון להיום, ישראכרט השיקה כרטיס רשתות שניתן לטעון אותו בכסף מיתרת האשראי (לדוגמא לשלם 850 ₪ אם בכרטיס קיימת יתרה של 1000 ₪). בצורה זו כרטיס הרשתות מאפשר קבלת הנחה של כ-15% ברשתות שונות. עם זאת, חשוב לציין שלרוב אין כפל הנחות ועל כן השימוש בהנחה של כרטיס האשראי משמעה שלא תינתן ההנחה או המבצע שקיים על הפריט בחנות.


דב קוטלר הסביר: "רק לשם השוואה – בכל שנת 2010 מימשו כ-370 אלף לקוחות מבצעי כוכבים בכ-500 בתי עסק. קצב המימושים של אתר ההטבות והדיל היומי גבוה בוודאות מהקצב החודשי הממוצע של תכנית הכוכבים הוותיקה".


בנוסף, ישראכרט השיקה באפריל אתר הטבות שבתוכו ניתן למצוא מאות הטבות בתחום אתרי הנופש, התרבות והקניות. זאת ועוד, ישראכרט מציעה הטבה יומית במסגרת 'הדיל היומי'. מה שמייחד את ההצעה שלהם מאתרי הקופונים הקיימים, היא שהשגת הקוד הסלולרי לא מחייבת את רכישת הקופון באתר מראש.


טאגים:
ישראכרט, כרטיסי אשראי

לקט תגובות אחרונות
לקט נושאים אחרונים