פלאפון - חברי ההנהלה (פלאפון)

ע"י מנהל פורום לקוחות, 14/04/2011, 07:32 (לפני 2265 ימים)

פלאפון חברי ההנהלה:

שלמה רודב - יו"ר
גיל שרון - מנכ"ל
לארי אקרמן - סמנכ"ל כספים
אסף עופר - סמנכ"ל שיווק
דני צור - סמנכ"ל משאבי אנוש
גיא באומן - סמנכ"ל לפיתוח עסקי
דורון קורץ - סמנכ"ל הנדסה
ליעוז מיכאלסון – מנהל

טאגים:
פלאפון

ע"י רותי רוזנטל @, 04/06/2011, 21:18 (לפני 2214 ימים) @ מנהל פורום לקוחות

אחרי שחיכיתי שלוש שעות בקבלת קהל בתלפיות ירושלים כדי להתנתק מהשירות שלכם (כל השירות!!!) המשכתם לחייב את החשבון של אימי על גלישה באינטרנט וזאת אחרי שווידיתי עם נציג השירות שלא אחויב על כלום.


את החשבון חייבתם בלי ליידע לא את אימי וגם לא אותי.


 


אני דורשת החזר כספי מלא ומיידי של כל החיוב על החשבון!!!


מספר הטלפון- 0503210882

ע"י אורי הפקות - חברה לצילום ועריכת סרטים @, 29/03/2014, 01:47 (לפני 1186 ימים) @ רותי רוזנטל

הנני חברה עם 4 מנוים פלאפון לשעבר - עברתי בעקבות שרות ירוד ומכשירים תקולים לחרת גולן תקשורת וגיליתי עולם חדש ויעיל .

חברת פלאפון ממשיכהברוב חוצפתה לגבות כ 300 ש"ח כל חודש-ללא משלוח חשבונית כנדרש , על חישובים יחסיים ועבור מכשירים מקולקלים שהוחלפו על ידי מחלקת שרות - זמן המתנה לקבלת נציג חברה ,כ שעה ואם מתקשרים אליך אין לך זמן להשיב כי מיד זה מתנתק -ואם מתקשרים אז מתי שהם מתפנים ואולי אתה עסוק עם לקוחות . שיטה של חוסר יעילות ומתן שרות טוען שיפור רב.

אשמח לקבל תגובה מנציג רשמי של החברה בדחיפות כי גודל הנזק גדל .

ע"י נטלי @, 01/03/2017, 21:48 (לפני 117 ימים) @ רותי רוזנטל

שלום,


אתמול 28.2 בעלי הגיע לסניף רעננה לאחר שלפחות 3 פעמים עם לא יותר טלפון מסוג אייפון 6 עם תקלות חוזרות, וטירטור שאנו מגיעים לסניף לתיקון הנייד ללא פתרון.
התקלה הראשונה הייתה תיקון מסך וכפתור בית אשר נאמר שלא ניתן לשלוח אותו לתיקון כול עוד יש אפליקציה מסוג עקוב אחריי והנציגה חוזרת על עצמה כי לא ניתן ועם כן אז זה עם אפל וזה יקח חודש וכך גם המנהלת בסניף בפעם השנייה שהייתי. ואני אמרתי שאין בעיה העיקר שיתוקן שיקח הזמן שצריך ושוב אמרה שזה לוקח חודש על מנת לפטור זאת, וכך ושוב ושוב אני חוזרת לסניף בשל סיבה אחת ולא פותרים זאת.
וכן כול זה נאמר לנציגות לפחות ב-3 הפעמים שהגענו לסניף שוב ושוב וכך המכשיר חוזר בשל קורוזיה וכמובן שעד אתמול שום נציג או נציגה לא אמר כי המכשיר אינו בר תיקון.
לא נאמר כלום נותנים לך פתק ואומרים קורוזיה בפעם השלישית ולך, ללא שום הסבר.
לא מוסבר מזה אומר ומדוע לא מתועד שקורוזיה הזו לא ברת תיקון. אין תיעודים, הנציגים לא קוראים תיעודים וממשיכים לטרטר את הלקוח עד אתמול שאנו מבינים כי הטלפון לא בר תיקון ועדין מחייבים עליו ביטוח.
ואז בעלי שהיה בסניף אתמולבפעם הרביעית לתיקון מסך שבור לאיפון 6 ולא היו מוכנים לתקנו התקשר אלי בעלי והובטח לי בטלפון כי מנהל יחזור אלי בנושא תוך 3 שעות.
בעלי הולך לרון פון בקניון רעננים ברעננה ומחליף לו מסך ואומר כי לא מדובר בקורזיה מתקדמת שאינה ניתנת לתיקון הנייד פעיל פיקס המסך לא היה שבור מתחילת הטיפול היה בעיה בלחצן הבית והמסך תקוע החליף מסך והכול סודר שילם 300 שח.
הייתי בעבודה ממתינה לטלפון מהמנהל שכמובן לא מתקשר אני מתקשרת לשירות לקוחות בסביבות שלוש וחצי ב28.2 ממתינה 20 דק ועוד 20 דק על זיהוי כי לא מוכנה לשאול שאלה לזיהוי אחרת כמו ח.פ אלא רק 4 ספרות אחרונות של כ.א לעומת זאת בהקלטה יש מס' אופציות לזיהוי לאחר שאני מתעקשת ומסבירה לנציגה מצוות מלי שאני מיואשת ומנהל מסניף רעננה צריך לחזור אליי היום (28.2). הוציאה אותי מכלי כי רצתה לסיים את השיחה מהר בכדי שנתונייה לבונוס לא יפגעו ואני כבר אומרת לה מייאוש כי איני מוכנה לרדת מהקו עד שמנהל ידבר איתי בנושא והשיחה התנתקה ופה נגמר.
היום 1.3 יצאתי מוקדם יותר מהעבודה שוב מזמני הפרטי מגיעה לסניף רעננה שלא חזרו אליי ל0547404711 או לאבי הלקוח הראשי אשר את הנייד יש ברשותכם והקטנתם ראש וכמובן שאין תיעוד לדבר כמו שהיה במוקד שירות הטלפוני.
אני מגיע לנציגה בסניף כאשר כול אחד שם יוצא להפסקות סיגריות מצחקק ומשחק בטלפון בזמן שלקוחות ממתינים למענה, טוב עד שקיבלו אותי, אני שמה את הגלקסי 6 לתיקון והנציגה מבלי לבדוק כלום כי זמני לא שווה ערך ואני לא עובדת פלאפון אז אני לא מתוגמלת או מרויחה פר שעה מזמני בשהותי אצלכם או בהמתנה ב*166 או הכסף שאנו משלמים עבור המכשירים בחברתכם לא לעניינכם וכך השירות והסניף נראה כי אני לא הלקוחה הזועמת היחדה שהגיעו בשל תקלות חוזרות והבטחות שב של נציגים וכמובן ממנהלים עם חוסר יחסי אנוש וזלזול בלקוחות.
אז כאשר משוחחת עימי נציגה שאני מספרת לה מה היה אתמול עם בעלי והיחס שקיבלתי ושהובטח שיחזרו אליי תוך 3 שעות ולא חזרו, שמתי את הגלקסי 6 בתיקון מעבירה אותי למנהלת ומספרת לה גם את הסיפור ולאחר מכן כמובן אין תיעוד בוטלו הביטוחים של כול המכשירים כי לחברתכם אין מילה בלחזור למבוטח וכמובן בפלאפון יש טעויות אנוש כמו הנציגים והמנהלים ומחלקת גבייה שלא עצרה את הביטוח על האייפון 6 עד אתמול שהכול התברר.
לאחר מכן שהמנהל איגור מתפנה אליי לאחר שהגעתי לסניף ב15:20 רק ב16:00 כי אינו ממהר עושה טובה שמקשיב ונותן לי לצאת מכליי וחוזר על עצמו שזאת טעות אנוש של נציגה וזו החלטה שלנו בתור לקוחות לבטל את הביטוחים וכי מנהל היה חוזר אלי מקסימום היום ה1.3 עד סוף היום וזאת לאחר שנציגה אמרה אחרת לאחר בירור מול הנציגה זה אכן נאמר להעלי ולי ב28.2. וכך משלוש ועשרים אני חוזרת על עצמי שאני צריכה לאסוף את הילד מהגן בארבע וכנראה מהלהט לא שם לב איגור שאמרתי זאת בנוסף הנציגות והמנהלת ידעו על כך ולא הזכירו לו שאני ממהרת, ואז כשאני אומרת לנציגות ולמנהלת עם זה רציני היחס הזה והזלזול הן עונות לי שהן מבינות אותי ושלאפילו לאחת יש ילד ואמרה שיודעת איך זה וכן קוראים הרבה מקרים כאלו בפאלפון ואף חמורים יותר מבחינת הטיפול והתקלות בנייד ובגבייה והטעיות של נציגים את המבוטחים ממש שיטת מצליח.
וכך כאשר כולם יודעים שאני ממהרת ובכוונה לא הבאתי את בני כי אני מודעת ליחס המזלזל ומשיכת הזמן בסניף זה העדפתי לבוא ולפני ולסיים את הטיפול עם מנהל בנועם כפי שהובטח לי ולא מנהל אטום מזלזל שכך גם נראה הסניף מהצד.
אני רואה יודעת וחווה את מצב הזוועתי בשירות בסניף רעננה אשר נותן לאנשים לאבד את כלים בגלל שירות הלקוי בחברתכם ובפרת במיוחד בסניף זה, ממש עוגמת נפש.
לקוחות ממתינים בתור שוב ללא יחס נציגים בהפסקות סיגריה ובניידים של עצמם כך חברת פאלפון מציגה את עצמה וזה מאוד לא הוגן ופר כלפיי הלקוחות.
וכך שוב עד שאיגור התפנה אליי בארבע חוזר על עצמו כי מדובר בטעות אנוש של נציגה שמנהל היה אמור לחזור אלייך בסוף היום ואני אומרת לו שעם זו טעות אנוש דבר עם הנציגה אני פה סובלת יומיים מחוסר מענה בנושא והבטחת שב שמנהל יחזור ולכן קרה כול הבלאגן של הביטול ביטוחים ואף הנציגה ששמה את הגלקסי 6 בתיקון לא שמה לב לכך שאין ביטוח.
הלכתי לקחת את בני מהגן חזרתי שוב בארבע וארבעים וחזרתי לשוחח עם איגור במשך שעה וחצי עד חמש וחצי רבע לשש מתעקש שזו בעיה שלי ושל אבי שביטלנו את הביטוחים היום ולא מבין את ההקשר שמנהל לא חזר ואומר כי היה חוזר אליי מקסימום היום 1.3 עד סוף היום לטענתו. בנוסף ישש להזכיר שהמנהלים לא קראו את המייל שהנציגה שלחה להם ולא ידעו במה מדובר. אז כן אמרתי כי זו לא תשובה שמקובלת עליי הקליט את השיחה אני שמחה שהקליט ותשמעו מה למנהל סניף כזה אומר ומתמודד בסיטואציה כזאת עם חוסר יחסי אנוש והבנה כי מדובר בטעות תחילה בשל שירות לקוי של הסניף וכמובן חזר על עצמו כי זו בעיה שלי אתם מוזמנים לשמוע את ההקלטות ממנו וכיצד סוטר את עצמו.
לאחר כול הסיפור הזה איגור מציע לי חלופות לשלם 600 ונקבל החזר 300 חודש הבא על תיקון מסך אך יהיה לבן עד שכפתור חלופי יגיע או שידרוג או ביטוח חדש ב35 שח ל20 חודשים.
בסופו של דבר אחרי 3 שעות רציתי טלפון חלופי ותיקון הנייד אבל כמובן שעל הנציגים ועל כולם עדיף שידרוג פחות כאבי ראש עבור איגור.
בסוף לאחר שהוחלט שידרוג ואני חוזרת על עצמי כי כול זה קרה כי נציגה ומנהל לא עמדו מאחורי צפי שקבעו אתמול וכול זה יכל להימנע.
בהמשך הנציגה שמטפלת לי בשדרוג ממתינה שאיגור יסביר לך כיצד לתפעל את המערכת לשידרוג כמובן שנמשך הזמן אני בוכה מיואשת ומתחננת לנייד חלופי ושאחזור מחר כול זה בשש בערב. הנציגה אומרת לי כי איגור הלך להביא לך טלפון חלופי חזר ללא הנייד החלופי וללא התייחסות לנציגה וכך נמשך הזמן.
בעלי עם בני בן הכמאט בן שנתיים נאלצים לשמוע אותי בוכה ויוצאת מכליי כי לא מטפלים בי ואני מאתמול מחכה למענה בסוף אחד הנציגים אומר לבעלי שבני על ידיו לאחר שיא הלהט שאני שוב בוכה ומתחננת לטלפון חלופי ומדברת עם הנציגה שלא יודעת מה לעשות ולא פותרת את התקלה מלהיט שוב את הדברים ואומר לו בגסות שעם הוא רוצה ללכת שילך, מדובר בנציג שלא היה קשור לשיחה או להתנהלות הטיפול הוא פשוט הגיע מהפסקת סיגריה והרשה לעצמו לומר זאת לבעלי בגסות לאחר שיותר משלוש שעות טיפול ללא סיומו של הטיפול וכך המשיכו להילהט הדברים ולא נפטר כלום הכ.א של אבי לא עבר לקחו לי את הנייד התחילו להעביר נתונים לגלקסי a5 ואז שהבינו שכ.א לא עבד נתנו לי את החלופי סוף סוף והמשיך המנהל ונציגיו להתנהל לא קשורה כאשר אני שם יותר מ3 שעות מחכה שמישהו יחזור אליי ואומר מה הלחץ היו מתקשרים אלייך היום או שהיית באה.. תודה באמת על התשובה הזאת החסרת הגיון אחרי המתנה כול כך ארוכה וחוסר טיפול ואף אומר כי אין מנהלים מעליו וכי אין לי למי לפנות וגם עם יעביר זאת הלאה לא יחזרו אליי.
כמו שהיו בפעמים הקודמות חוסר טיפול חוסר יחסי אנוש ממש סניף "שכונה" ולכן כול הכעס הזה כי ככול הנראה אתם לא רוצים לקוחות בחברתכם וכן הצעת ייעול יש לבצע יישור קו לתעד שיחות מנהל גם עם לא התבצעו לקרוא תיעודים לא לטרטר כך את הלקוח ולהביא אותו לצאת כך מכיליו ושוב כול זה לא הזיז שם לאף אחד המשיכו לצחקק להתנהג בגסות בחיים לא עברתי כזאת השפלה ויחס ועוד מול הבן הקטן שלי ובעלי שצריכים לראות אותי ומתווכת בגלל טעות של נציגים שלכם פשוט עצוב שאתם מביאים אנשים למצבים כאלה ואף לא פוטרים את הבעיה עם מנהל התחיל בטיפול מן הראוי שיסיים אותו עוד יותר עם הנציגה או אף אחד מהנציגים לא יודע לסיים את הטיפול בשירותיות ללא הערות ויחס מזלזל מהצד מהנציגים האחרים גם.
אינני רוצה שדרוג מכם בשביל בונוס וקלות דעת שלכם אני רוצה תיקון הגלקסי כעת מבקשת לבטל את החיוב בכ.א על הגלקסי a5.
אני מבקשת בבקשה שמישהו התייחס ויחזור אליי בנושא במידה ויהיה צורך אפנה למפקח ואף אפנה לתקשורת כי כזה יחס לא מגיע לבנאדם שמשלם עבור שירות ומגיע מזמנו ומתעקש ומזלזלים בו ונותנים לו לצאת מכליו ולבזבז את זמנו ללא פיתרון ויחס משפיל ברמה שאיני חשה בטוב.
אודה לחזרה אליי בנושא בדחיפות
נטלי 0547404711

ע"י איציק, 26/06/2011, 11:48 (לפני 2192 ימים) @ מנהל פורום לקוחות

חברי הנהלה יקרים


זה לא חדש לי אבל היום הבנתי כיצד יש לכם רווחים של מיליונים . גם כאשר סוגרים עימכם הסכמים , ומסכמים ההסכמים כפי שהיו ערה חידושו לא בוצעו. דוגמה בבקשה הטבה של 5 יעדים שהייתה קיימת עד 15.6 ועודכו אחרי זה משום מה לא עודכנו .ובדיקה באתר האישי נוצרה חריגה וכך משלמים לכם יותר


אז זוהי דוגמה לגניבה

ע"י ענבל, 24/10/2011, 09:40 (לפני 2072 ימים) @ איציק

נכון אין ספק שהקופות שהם עושים עלינו הלקוחות הן גדולות מאוד מאוד!!!
גם לי הבטיחו את הירח לפני שחתמתי ואם הייתי מתקשרת כל דקה שנייה למנהל מכירות בדרום הוא היה עונה לי ומאז שחתמתי ביולי הבחור לא עונה לי ושולח אותי לבדוק את הבעיה והתקלה (-חיובים הרבה יותר גבוהים ממה שהובטח לי)  לבד!!!
מרגע שחתמתי זהו אני בכיס שלו ולא צריך לתת שירות לקוחוצ איכותי!!!
הנחמדות והנועם לפני החתימה נעלמו כלא היו!!!!!!!!!!!!!
פשוט גועל נפש של שירות ויחס!!
ובנוסף חיובים מטורפים!!! 

ע"י ש. שושני, 29/01/2012, 19:17 (לפני 1975 ימים) @ איציק

צודק איציק ואחרים. השירות והחמדנות של פלאפון הם שם דבר. שולחים חיובים שלא לפי ההסכם ואם תשלם תחת מחאה,

תקבל חיובים נוספים בלויית איום של הוצל"פ [פטנט של הספקים החמדנים-החמדנים]. להשיג את פלאפון בטלפון זו משימה

בלתי אפשרית [הודות לרובוט-מוקד] ולך דבר אל העצים והאבנים . הסיסמה "שלם או מות" מתנופפת מעל ראשינו כחרב

דמוקלס [רחמנא ליצלן] . הנהלה נכבדה, טלו קורה מבין עיניכם והביאו לתיקון מצב זה אם חפצי קיום  אתם [על אף עושרכם

וכוחכם כי אין לעולם חוסן].

ע"י אורית, 30/01/2012, 12:21 (לפני 1974 ימים) @ ש. שושני

צודק.

4 חוד' אני רודפת אחרי זיכוי שחב' פלאפון מודעת אליו אבל לא מזכה.

בחוצפתם הוציאו חשבונית זיכוי - אך בפועל הכסף לא נכנס לשום מקום. סתם נייר.

חוצפה שכזו - אם יש חרם צרכנים שצריך מעכשיו לפעול זה נגד חב' הסלולאר שצוחקות עלינו בפנים וכל חברי ההנהלה מתעשרים על חשבוננו. צריך להתחיל להחרים ולסגור להם את הברז לכסף שלנו ואז אולי הם יבינו מה שרות ללקוח.

 

ע"י הלוי דוד, 30/04/2012, 21:21 (לפני 1883 ימים) @ אורית

כולם כאן צודקים.

בפלאפון רק רוצים את המנוי והכסף שלנו. כשיש בעיה הם תמיד צודקים ומרשים לעצמם לגבות מאיתנו האזרחים כסף ואנחנו משלמים בלית ברירה.

הבת שלי קיבלה חשבון של 1200שח על שיחות חו'ל שהיא בכלל לא  ביצעה אותם.

שילמנו את התשלום,וחשבנו שיהיה לנו עם מי לדבר אח'כ ושנקבל זיכוי.לצערנו אין עם מי לדבר מאז

יושבים שם אנשים אטומים שלא יודעים  להקשיב ורק בכספנו חפציםו לא .להאמין חלילה לאזרח התמים

או פקידות מגמגמות שרק מצדיקות את פלאפון .

רק עם כאלה יצא לי לדבר עד כה...

הייתי מאוד מעוניין לדבר עם משהוא איכפתי שיודע להקשיב ולהבין מההנהלה אם יש דבר כזה בפלאפון.

אשמח אם משהו כזה יתקשר אלי.

דוד הלוי-052-2871822

ע"י הלוי דוד, 02/05/2012, 22:13 (לפני 1881 ימים) @ הלוי דוד

יום לאחר ההודעה שלי חזרה אלי נציגה בשם רות שהבטיחה לבדוק את הנושא ולחזור אלי עד השעה 13.00

עברו יומיים הגברת רות ואני עדיין מחכה לתשובתך...

 

דוד הלוי

0522871822

ע"י שרה לב @, 21/07/2011, 14:19 (לפני 2167 ימים) @ מנהל פורום לקוחות

שלום רב ותודה על האינפורמציה

 

כיצד ניתן להגיע גם למייל של חברי הנהלה כדי לכתוב להם?

ע"י מנהל פורום לקוחות, 21/07/2011, 14:43 (לפני 2167 ימים) @ שרה לב

שלום שרה,

אני מצרפת את מספרי הטלפון והפקס של הנהלת פלאפון.

טלפון: 03-5728999, 050-5050790
פקס: 03-5728000

 

 

 

 

ע"י לקוח, 31/07/2013, 10:54 (לפני 1426 ימים) @ מנהל פורום לקוחות

03-5728999 זה לא הטלפון הנכון!!! זה מוקד נקיון שלהם. מיותר להתקשר לשם. אין להם איך לעזור

נסו במקום 050-7078888

ע"י לאה, 30/04/2012, 19:29 (לפני 1883 ימים) @ שרה לב

כמה נמצאים בפייסבוק

ע"י ארבל אפרים @, 15/10/2013, 15:25 (לפני 1350 ימים) @ לאה

פניתי אליכם מס' פעמים בדוא"ל ובפקס', בנוגע לביטול הביטוח לנייד שלי (0502515215).ביקשתי לקבל אישור בכתב שהביטוח בוטל. עד היום לא נעניתי. היחס שלכם לדעתי משפיל!

אני חוזר ומבקש לקבל אישור לביטול הביטוח. הוא אמור להתחדש ב-17/10/2013

ע"י צביקה, 26/08/2012, 10:08 (לפני 1765 ימים) @ שרה לב

בתאריך 1.8.2012 ביקשתי לנתק קו הבטיחו אבל לא מקיימים היום 26.08.2012 התקשרתי פעם שלישית ואחרי

המתנה

ארוכה ובירורים השיחה נופלת ( קורה תמיד) ולך תעבור שוב את הסאגה המטורפת הזאת

חברה ללא תרבות שירות ( חבל שאני לא יכול לבטא את דעתי האמיתית)

ע"י נחמנזון ישראל @, 26/08/2011, 11:44 (לפני 2131 ימים) @ מנהל פורום לקוחות

אחרי מחשבה  רבה  ועוגמת נפש  לא קטנה   השכלתי להבין  מה קורה אצלכם בעניין שליחויות ופלא חו"ל  

     שזמן תגובה  וזמן רישום בין  מרכז שליחויות   לבין פלא חו"ל  תלוי  כנראה  בתנאים  של  המאה 17  לספירה  - בו עידן  החמורים  והרצים  כיכב.

 

אני מבין  שהשליח   חמורו  מת ! ,  וקצב ההליכה בין חיפה לבאר  שבע  עבר לקצב הליכה של שליח עייף  ויגע בגלל החום הרב השורר בארץ .

אני מבין שעתה הוא כנאה  בסביבות תל-אביב  ויגיע  לקראת  יום  רביעי    - 7  ימים של זמן  ההודעה  והרישום בין מחלקת שליחיות   לבין מרכז  פלאפון חו"ל .

 

אפילו אפרים קישון  עליו השלום  לא היה חושב על מערכון  טוב  יותר .

 

במאה 21   מחכים  לאישור שבעה ימים  לקבלת הטלפון שנלקח  ממני  .

 

 

בושה  לחברה כמוכם , זה פשוט לא יעלה על הדעת .

בסך הכל  SMS       אחד שאתם כל כך  משכנעים להשתמש  בו   ואתם יכולים לקבל אישור מחברת השליחיות שנלקח ממני הטלפון המבוקש   -  אבל כנראה כמו שציינתי  אתם מבקשים לשמר את השיטה הישנה של  חמורים ורצים  .

 

 

 

 

נחמנזון ישראל   050-5487200 

מנהל מגדלי אלישע 

חיפה 

ע"י מנהל פורום לקוחות, 28/08/2011, 09:04 (לפני 2129 ימים) @ נחמנזון ישראל

בוקר טוב,

העברנו את תלונתך לחברת פלאפון ואנחנו מקווים שתיענה בהקדם.
נשמח אם תמשיך לעדכן אותנו בהתפתחויות.

נועה
מנהלת פורום לקוחות 

ע"י הרצל יקוטי, 26/08/2011, 19:08 (לפני 2131 ימים) @ מנהל פורום לקוחות

חברה מגעילה אין עים לדבר למרות שהוצאתי מכתב לשרות לקוחות עסקי  על הנזק שנגרם לי   נתראה בבית משפט  0507356162

ע"י שי שירום @, 02/12/2011, 15:24 (לפני 2033 ימים) @ מנהל פורום לקוחות

למנכ"ל פלאפון

אחרי שכל ניסיונותי להגיע לפתרון גביית היתר, אני מקווה שההודעה הנ"ל תגיע אליך.

במשך חודשים לא עמדתם בהסכם שנחתם עמכם, גביתם סכומים גבוהים מהמסוכם.

מצורף מכתבים ששלחתי אליך, בתקווה שאכן יגיעו סוף סוף לעינך

שי שירום

 

ע"י חיים @, 25/12/2011, 15:21 (לפני 2010 ימים) @ מנהל פורום לקוחות

דני צור  היקר

ידעתה ללחוץ עלי שאעבור אליכם ו.... . 

לאחר שעות וימים במטרה לבדוק את חשבונות החיוב שלי. את המסלולים . 

נואשתי ורצתי אל סניף סגולה ששם הסכימו לטפל בתנאי שארכוש מכשיר חדש

שלחו אותי לסניף רעננה שם קיבלו את הטלפון שלי לתיקון והופנתי לשימור לקוחות

שם הגדלתפ לעשות הסכמתם איתי שהתוכנית שלי גרועה ושצריך לשנות בתנאי שאשדרג למכשיר חדש

אך סרבתם לשנות מסלולים    רק רק בטלפון

מעל שבוע אני מתקשר וממתין שיחזרו אלי או יענו לי כ... 10 שעןת ויותר  {יש תיעוד זמנים מהטלפון במשרד כולל הנציגים שמיד מעבירים אותי והנני ממתין וממתין עד שמתנתק}

 

כל שאני מבקש זה שתחזירו לי את כספי ותנתקו אותי בבקשה

חיים - 0504336666

 

פשוט איום ונורא ההתעללות שלכם

ע"י יולי רזייב, 25/01/2012, 22:53 (לפני 1979 ימים) @ מנהל פורום לקוחות

מכתב מצ"ב

ע"י עמוס @, 03/02/2012, 15:05 (לפני 1970 ימים) @ מנהל פורום לקוחות

שלום.

לפני כשנה, היתה לי בעיה בטלפון הסלולארי, התנתקויות של שיחות, ועוד תופעות, שהובחנו כבעיית סים לא תקין.

במרכז השרות, החליפו לי סים,  עם הפעלת הטלפון הסלולארי, התווספו לי מספרי טלפון חדשים, של  אנשים שלא זכיתי להכירם קודם החלפת הסים.

במילים אחרות, סים לא חדש !! שגם לא פורמט קודם, ולא נמחקו ממנו הנתונים הקודמים.

בתאריך 23-12-2011 הכנסתי את הטלפון לתיקון בעיית ה-GPS      שלא עבד. במרכז השרות בחולון.

בתאריך 27-12-2011 קיבלתי בחזרה את הטלפון מתיקון. ה-GPS     עובד.

לשאלתי מה היתה הבעיה, כאשר נאמר לי כי הוחלפו חלקים בטלפון. 

לאחר זמן מה, כאשר נכנסתי לגלריית התמונות, הופתעתי לגלות פרצופים חדשים, שלא ידעתי על קיומם תמונות של ילדים, ילדות, חתונות, בעלי חיים, ארועים שונים, סרטים, וכו'. מעל 10 גיגה !. שלא שלי !.

המדובר בזיכרון הפנימי של המכשיר מדגם Samsung GT-I9000T.   את הזיכרון החיצוני, הוצאתי.

מאחר וכל זה לא היה מוכר לי, פניתי לתמיכה דרך האינטרנט, ושם נאמר לי כי טעויות קורות..........

ומאחר ואצלי זו כבר פעם שניה !!!  לא לשכוח !! תשובה שכזו לא מקובלת עלי !

בתאריך 31-12-2011 פניתי למרכז השרות בחולון, חיכיתי לתורי, וביקשתי לשוחח עם מנהל/ת מחלקת השרות, לאחר שיחה עם אשת השרות שהופניתי אליה, התעקשה שטעויות קורות, ובקיצור, ניפנפה אותי ! זו ההרגשה.....  

בסופה של ההתעקשות שלי, ולאחר המתנה לא קצרה, דיברתי עם בחורה שהציגה עצמה כאחראית השרות, ולאחר דין ודברים של מס' דקות, כמו הנציגה הקודמת, נפנפה אותי באומרה, טעויות קורות.

בשורה תחתונה, כל המידע שניתן לי שלי שלא ברצוני, ובטח ובטח, שלא ברצונו של בעל הטלפון הקודם. מזכיר לי,   שכל התמונות והמידע שהיו על הטלפון שלי, כרגע מסתובבים איי שם ברחבי מדינת ישראל, בטלפון של אדם זה או אחר.

כמי שעובד באירגון גדול, בתחום הרפואי, וכמי שעוסק בין השאר גם במתן שרות לעובדי האירגון,

אני מודע לכל אותם "טעויות" בעבודה. אני מודע גם לחוק מאגרי המידע, וכל ההשלכות שיש להעברת  מחשב באירגון ממשתמש אחד לשני, מבלי למחיקתו, ולבנותו מחדש.

נושא של מאגרי מידע, וטלפון שבתוכו ישנם פרטים אישיים, תמונות אישיות, וכו' חומר אישי, הוא בחזקת מאגר מידע. החובה של אנשי השרות שלכם לדאוג שמידע זה לא יועבר מלקוח ללקוח, כאילו היה שקית פיצוחים שמעבירים מיד ליד.

אני מבקש לדעת, כיצד אתם מתכוונים לטפל ע"מ שמקרים שכאלו לא ישנו יותר !

אני מבקש לדעת, כיצד טופלו אותם אלו ש"טעו" בטיפולם במכשיר הטלפון שלי.

אני שומר לעצמי את כל הזכויות לפעול גם בדרכים אחרות.

בברכה.

עמוס 0506617114

246gili@gmail.com

העתקים:- שלא יודע לאן לשלוח אותם !! ומאוד רוצה לשלוח אותם !!

אבי גבאי - מנכ"ל פלאפון

ליאור סגל ליאור סגל - מבקר פנים.

אלי קמיל – תפעול ולוגיסטיקה.

קובי פז - לקוחות עסקיים.

אמיר נחליאלי – יועץ משפטי.

ע"י אביטל סולמי @, 05/02/2012, 16:18 (לפני 1968 ימים) @ מנהל פורום לקוחות

א.ג.נ

דבר ראשון ברצוני לציין שאני לקוח נאמן של פלאפון מזה כ - 15 שנה.

התאכזבתי מאד לגלות שללא שום הודעה מוקדמת סגרתם את כל מעבדות השרות, צמצמתם את כמות נותני השרות, דבר שהביא את חברתכם ואת עובדיכם לתת רמת שרות גרועה מאד, ייתכן שהגרועה ביותר ב - 15 שנה האחרונות.

לקוח פרטי כמוני שמשלם כ - 570 ש"ח בחודש רק עבור ביטוחים ומכשירים כאשר כ - 200 ש"ח מתוכם הינם עבור ביטוחים ושהורגל שמתקנים את מכשירו תוך שעה בעת תקלה לא יכול לקבל את העובדה שבכל תקלה ולו הקטנה ביותר הוא צריך להשאיר את מכשירו בסניף, לקבל מכשיר חלופי מהפשוטים ביותר שיש ולבוא שוב לאסוף את מכשירו לאחר 3-4 ימי עבודה. בימים אלו כאשר הסמרטפונים משמשים כמחשבים ויש להם 1001 שימושים שונים מעבר להוצאה וקבלת שיחות, יש משמעות רבה לזמן שבו המכשיר אינו ברשותך בייחוד כשהמכשיר נרכש מחברתכם בעלות כמעט כפולה ממחירו בשוק הפרטי. זוהי הרעה גדולה מאד בתנאי השרות שהורגלנו בהם ללא סיבה מוצדקת מבחינת הלקוח הפרטי. עלויות החשבון שלי לא הוזלו כתוצאה מהרעת התנאים הללו.

הצוות המצומצם שנמצא בסניפים נמצא בלחץ עבודה גדול ולכן ברובו עצבני מאד. חלק מהעובדים עושים טובה שמטפלים בלקוחות, עונים בצורה לא יפה ובחוצפה ואינם יכולים להקרא נותני שרות בחברה שמוכרת שירותים. חלקם גם כנראה אינם מורגלים או מוסמכים לתת שרות. כל שעליכם לעשות הוא לבקר באחד הסניפים ולהקשיב לחוסר שביעות רצון הלקוחות עד שכל לקוח שלישי מרים את קולו ונענה בהתאם ע"י הנציג. שרות לקוחות הינו מקצוע חשוב ולא ייתכן שחברה כמו פלאפון תוותר על שרות הלקוחות שלה כמעט לחלוטין, כנראה מסיבות כלכליות. מאותן סיבות כדאי לחשוב שוב על כך כיוון שבלי שרות לקוחות איכותי אין כמעט יתרון יחסי לפלאפון בשום דבר והתעלמות מהלקוח עלולה להרע את גם את התוצאות העסקיות לטווח הארוך. להזכירכם, פלאפון תפסה מקום נכבד בשוק המדובר בזכות השירות ולא למרות השרות.

דוגמה נוספת היא שאני מחוייב עבור SUPERTV כאשר איני יכול לצפות באייפון שלי עקב בעיה כלשהי שלא מצליחים לפתור אותה, לא דרך השרות בטלפון ולא דרך השרות בסניף. מהסיבות שאני עובד עם המכשיר איני יכול להשאירו לכמה ימים על מנת שמישהו ינסה לתקנו במעבדה ולקבל מכשיר חלופי שלא ישרת אותי מעבר לשיחות. אני מצפה להיות מזוכה על כל החיובים מהיום הראשון.

כמו כן ברצוני להתלונן על מתן - מנהל סניף בן גוריון ברמת גן. כנראה שמצבכם בכי רע באם מצאתם לנכון לתת לאדם זה תפקיד ניהולי שכרוך באחריות וניהול של שרות לקוחות. עדיף היה שלא יהיה בסניף כיוון שהוא גורם לסערת רגשות אצל לקוחות רבים ואני ביניהם. הוא חושב שגם הלקוחות הם חלק מהצוות שכפוף לו ומתנהג אליהם בהתאם. בשעתיים ש"ביליתי" בסניף המדובר הוא הספיק לריב עם כ - 3-4 לקוחות שרק ביקשו לשאול למה לוקח כל כך הרבה זמן לשים מכשיר בתיקון ולומר להם שאם לא נאה להם הם לא חייבים להשאר ויכולים ללכת. אני מקווה שאתם בהלם כמו שאני הייתי כאשר שמעתי אותו אומר זאת ללקוחות. לעומת זאת לטענתי שלא ייתכן שאני ממתין 40 דקות רק על מנת לתת מכשיר לתיקון הוא השיב שזה נורמלי בהחלט וש - 40 דקות זה זמן הגיוני לחלוטין ללא עומס מיוחד. תשובתי היתה שאני לא מאמין למשמע אוזניי ולא ייתכן שנציג שרות כלשהו בענף כלשהו יכול להגיד שזמן המתנה של 40 דקות בשנת 2012 הוא זמן הגיוני. תגובתו לתשובתי זו היתה שהוא מחליט מהו זמן הגיוני וטרח להגיד זאת בצורה מזלזלת מאד. לקוחות רבים פערו זוג עיניים למשמע תשובתו זו.  יש לציין שהופניתי לסניף זה ע"י מוקד השרות בטלפון שטען שבסניף זה יש מעבדה, דבר שהוברר כשגוי. כאשר התקשרתי שוב לשרות לקוחות בטלפון נאמר לי שוב שבסניף זה יש מעבדה. כאשר העמדתי אותם על טעותם וטענתי שכרגע יצאתי מהסניף הואילו לבדוק את טענתי וחזרו אלי עם התשובה שאני צודק והם מצטערים. אני מקווה שאין עוד הרבה דברים שבהם הלקוחות צריכים לעדכן אתכם בנעשה בחברתכם. גרמתם לי להגיע לסניף מרוחק ממני, לשלם עבור חניה וכל זאת מבלי שתהיה לי היכולת לקבל את השרות שעבורו הגעתי לסניף זה. הסכמתי להגיע לכל מעבדה שאשלח אליה על מנת שאוכל לאסוף את המכשיר באותו יום על חשבוני וזמני ולחסוך את זמן השליחויות אך נעניתי שאין אפשרות כזו. אני מאד מקווה שתמצאו לנכון להחזיר את השרות לקדמותו או לכל הפחות לשפר אותו גם מבחינת יחסי אנוש וגם מבחינת לוחות זמנים.  כלקוח, צר לי שהחברה בה אני מנוי הצליחה ללכת שנות דור אחורה ברמת השרות בתקופה כל כך קצרה. יש הרגשה ש"יד ימין אינה יודעת מיד שמאל" כנאמר.

להזכירכם, גם הלקוח צריך לחשוב שהשרות טוב ולא רק מישהו מסויים בחברת פלאפון. את משכורתו של אותו "מישהו" משלמים הלקוחות.

כולי תקוה שמסמך זה יגיע להנהלה הבכירה על מנת שיטופל בהתאם ולו רק על מנת שתוכנו יובא לידיעת הגורמים שבכוחם להחליט החלטות כבדות משקל כפי שמצוין לעיל.

אודה מראש על התייחסות מהירה וחיובית.

בכבוד רב

אביטל סולמי

050-7579940

ע"י ויטמן אברהם @, 17/02/2012, 06:34 (לפני 1956 ימים) @ מנהל פורום לקוחות

אל : מנכל פלא פון                         9.2.2012

מאת :ויטמן אברהם טל מס 0507388651

הנידון : חוסר אמינות חוסר בשירות

                        רבים ישאלו את עצמם בעוד שנה שנתיים איך זה קורה שלחברת פלא פון מין הראשונות במדינת ישראל .

ניגרמים הפסדים .איך זה שחברת פלא פון מפסידה כל יום לקוח או שנים .כמובן אפשר להאשים את החוקים החדשים

אף אחד בחברת פלא פון לא יניח את ההצבעה על הדבר האמתי והוא שיפור השירות ואמינות ושקיפות .

שעות על גבי שעות של המתנה לשמוע קול אנושי בתקשורת טלפונית בהתקשרות לשירות. תחרות אולימפית בהקלדה

בזמן התכתבות  עם הצ'יטה .התאית הקוניים בזמן רכישת המכשירים זאת התשובה.

                        רבים ישאלו איך לקוח של 14שנה בקירוב בעל שלוש קוים המשלם כ500ש לחודש עובר לחברה אחרת .

אף פעם בתקופת ההתקשרות שלי  לא איימתי לעבור לחברה אחרת ולא ביקשתי לעבור לחברה אחרת .

אבל לדאבוני הרב לא השערתם לי ברירה .

ב14.12.2011 נעניתי לפנייתכם להחליף את המכשיר הישן שהיה ברשותי במכשיר חדש מסוג    בפרסום נאמר ללא תמורה

פירוש בשפה פשוטה ללא תשלום נוסף .אלה לאמיתו של דבר ללא חיוב על המכשיר הישן בתנאי

של תוכנית מעל 1000 דקות .{אמינות לא שקיפות לא  התעייה בפרסום כן }

התנאי שהצבתי לדייל השירות להחלפת המכשיר היה תוכניתי של 200 דקות שיחה 100 SMS     ללא תוספת מחיר .

הדייל מסר לי כי לפי הממצאים הנמצאים אצלו אינני עובר 150 דקות שיכה לחודש לכן מיותר לעשות תוכניתי כזעות .

מאחר שידעתי כי אני משוחח מעל 200 דקות לחודש התעקשתי וביקשתי בדיקה חוזרת לכמות הצריכה של השייכות

נאמר לי סופית הצריכה החודשית שלך היא  150 דקות . אישרתי את התוכנית חתמתי עליה וקיבלתי את המכשיר החדש .

בתאריך 3.1.2012 בדקתי את מונה השיחות שלי ומצאתי כי גמרתי את כל מכסה של התוכנית .

לאחר בדיקה נוספת עם השירות {מדובר בעיסוק אין סופי של כל היום  לקבלת השירות והעברות בין המוקדניות והמתנה של שלוש

שעות כל פעם בי "העניין לא בטיפולי אני מעבירה אותך למש הוא אחר " .שירות אין פה }

נאמר לי על ידי המוקדנית בת אל כי אני צרכתי בעבר 200 ד שיכה בממוצע לחודש ולא 150 כמו שדוח לי כלומר התוכנית לא מתאימה לי .

{אמינות בזמן שדרוג  יש פה.?? לא. התעייה רק על מנת לסגור עסקה  על מנת לקבל את הבונוס יש .יצאה מזה לקוח מרוצה לא ולא }

אינני מתיל ספק כי הצריכה המוגברת נגרמה כתוצאה של חוסר ידעה בשליטה במכשיר ומאחר ולצורך בדיקה נחוץ דוח פירות שיחות ביקשתי

תוספת דקות סיכה במחיר חבילה מה שקיבלתי זה שלושים דקות אשר כיסה רק את החריגה הראשונה שהייתה .

בקשתי עוד תוספת של 50 ד נעניתי בסירוב {מה לעשות קשה לחברת פלא פון לתת ללקוח שקט לא מתלונן שמשלם כל חודש ב500 ל 600ש

תושפט שעות שיכה במחיר חבילה  . שירות יש פה לא ולא לקוח מרוצה לא ולא .}כאשר שאלתי איזה פטרון יש לאבי {המוקדן הטלפוני בשירות לקוחות }

הפטרון היצירתי היה " אל תדבר ותניח את הטלפון בצד " {אולי המוקדן אבי חשב שהוא מדבר עם איזה ילד שהפלא פון משמש לו לספר את ליל אמש

לי הפלפאון משמש ככלי עבודה .שירות יש פה ?? אדיבות יש פה ?? חוצפה יש ויש } מה עלות של 50 שייכות במסגרת החבילה

 ,לא חינם ,לאומת 600 דקות שאני מדבר כל חודש בכל הקווים מה עלות של 50 דקות ללקוח שזה עתה רכש מכשיר שעלותו 3000ש .

                        היחידות שניסו עדיין להציל את המצב היו בת אל וסיון משירות הציט על ידי הצעות לשדרוג אחר אבל לדאבוני הרב מה שרציתי זה את

התוכנית הישנה שלי שלא ביקשתי להחליפה הי הוחלפה בגלל מדעה לא נכון של המוקדן .וההצעות היו יקרות בהרבעת  מתוכנית המקורית ההצעה הייתה ל400דקות

אם מי יש לי לדבר 400 דקות .אם אני צריך משהוא לדבר 400דקות אזמין אותו לכוס קפה .

לסיכום מכתב זה אינו ולטומטום אינו איום אני נימצא כאת במסע ומתן עם כמה חברות מי שייתן לי את השירות הטוב ביותר   הזול ביותר יקבל את שלושת מספרי

הטלפון .

בברכה ויטמן אברהם

המכתב נישלח לפני שבועה  לא התקבלה תשובה

 

 

 

ע"י ויטמן אברהם @, 21/02/2012, 16:23 (לפני 1952 ימים) @ ויטמן אברהם

עברו חמישה ימים משליחת המכתב הזה ואין תגובה למכתב

ע"י נוי הדר @, 27/03/2012, 10:11 (לפני 1917 ימים) @ מנהל פורום לקוחות

לחברי ההנהלה,

אי אפשר להשיג אותכם!!!

אני מאוכזבת מאד מהשירות שאני מקבלת ממכם, אף אחד לא נותן מענה לבעיותיי!!

אני משלם לכם כל חודש חשבונית קרוב ל-600 שח, וכאשר יש לי בעיה באייפון (בעיית קליטה) אתם מתנערים מהאחריות וטוענים שהאייפון שלי מושבת!

לקחת כסף אתם יודעים טוב מאד להיות נחמדים אבל לתת בתמורה אנחנו אוויר מבחינתכם..

 

לפני שאני פונה עם הסוגייה הזו לערוך דין, למשרד התקשורת, פותחת דף נגדכם בפייסבוק שכולם ייראו שאתם החברה הכי פחות טובה בשוק של התקשורת היום אני מבקשת שתחזרו אליי בהקדם האפשרי!!!

האייפון שלי לא תקין לכן הוא לרוב סגור אך תנסו לתפוס אותי באחד מהמספרים האלו :

0504443135

035733691\

036444389

 

תודה נוי

ע"י ערן, 28/03/2012, 08:34 (לפני 1916 ימים) @ מנהל פורום לקוחות

לצערי מצטרף לכל מילה שכתובה כאן

נציגי שירות הלקוחות בפרונט ללא תשובות.

מפקירים אותם לתסכול של הלקוחות ומתחבאים מאחוריהם.

אין אג'נדה אין כלום.

חבל.

אבל האלטרנטיבות הזולות בפתח (בזכות שר תקשורת רציני) ואז כשהם יזכרו זה יהיה מאוחר מדי

חבל.............................

ע"י מיטל @, 09/04/2012, 09:49 (לפני 1904 ימים) @ מנהל פורום לקוחות

שלום לכולם,

 

אני מאוד לא מרוצה מחברת פלאפון! יש לכם שירות גרוע. מן הראוי שאם יש לכם איזשהי בעיה עם חיובים שלי באשראי או כל בעיה אחרת תתקשרו ללקוח להודיע ולא תעבירו אותי למשרד עורכי דין שבמקום לשלם לכם סכום של 150 ש"ח שאני חייבת אתם מבקשים עוד 600 על שירות של משרד עורכי דין.

אז פלאפון היקרים,

כמו שאתם יודעים להתקשר לבמצעים וכל מיני דברים כאלה אתם צריכים לדעת להתקשר אם יש איזשהי בעיה בחיוב. אבל כמובן שככה אתם עושים את כספכם, משחקים אותה "ראש קטן", לא מתקשרים ואז מחייבים על עוד 600 שקל רק כי זה עבר למשרד עורכי דין. תפסיקו לעבוד על לקוחות שלכם ולגנוב מאיתנו כספים!!!!! אתם אמורים להיות לטובת הלקוח ולא לרעתו!    אנחנו לא טיפשים! די עם זה! נמאסתם!

אני מאוד מאוד מקווה שתבטלו את התשלום הגדול הזה- כי אני לא מתכוונת לשלם את זה!!!!!!!!!!

ע"י flo @, 10/04/2012, 21:47 (לפני 1903 ימים) @ מנהל פורום לקוחות

האם יש למשהוא את המייל של האנשים האלו? יש להזכיר להם אם נשבית או נעזוב אותם לא יהיה להם עבודה! לתווך הערוך כדאי להם לתת לנו מענה!

ע"י מיקי אילוז @, 19/04/2012, 13:25 (לפני 1894 ימים) @ מנהל פורום לקוחות

אסף עופר - סמנכ"ל שיווק

שלום רב,

הנני מנהל כספים של חברת א.ד.ר.בניין.

 ברשות החברה  כ 20 מכשירים.

החברה משלמת תשלומים בזמן .

ברצוני להביע את אכזבתי על השירות שאנו מקבלים!!!

כמו כן אני מבקש ממך ליצור עימי קשר על מנת שאוכל לפרוס בפנך אך הבעיות.

בברכה

מיקי 054-2001416

 

ע"י חני מולכו, 07/05/2012, 15:54 (לפני 1876 ימים) @ מנהל פורום לקוחות

שלום,


ואני פונה לסמנכ"ל הכספים ולמנהל,


אני מנויה בפלאפון הרבה מאוד שנים ברשותי 3 מנויים.


לאחרונה מצאתי כי אני מחוייבת על חבילה שאותה לא ביצעתי ולא בקשתי ולאחר אין ספור בקשות למוקד הטלפוני שלכם לקבל את הקלטת השיחה שלפיה החליטו בפלאפון לשנות לי את השיחה לא עלה בידי לקבלה. לא יעלה על הדעת שתשנו לי את חבילת השרות מבלי לידע אותי כלקוחה בעלויות החבילה לא זו אף זו גם למשוך זאת מחשבון הבנק שלי וללא ידיעתי.


דבר נוסף, פנתה אלי נציגה של פלאפון והציעה לי ביטוח על שני מכשירי האייפון בעלות של מכשיר אחד הסכמתי לביטוח שהוצע אך בפועל בוטח מכשיר אחד ובמחיר מלא שהוצע לי עבור שני מכשירים. גם פה נאמר כי יתכן שהיתה אי הבנה אך יש אפשרות לשמוע את הקלטת השיחה, לאחר מכן נאמר כי ישלחו לי את הקובץ למייל על מנת שאוכל להאזין לשיחה אך לא קרה הדבר ומאז חלפו כ- חודש ימים.


אבקש את תגובתך בהתאם ובהקדם.


 


 


שלומי מולכו


0509960867

ע"י לבל אסנת עדן @, 17/05/2012, 09:34 (לפני 1866 ימים) @ מנהל פורום לקוחות

לכבוד הנהלת פלפון אחר השינוי והוספת אופציות בשוק הסלולרי בשוק היתקשרתי הבוקר המתנתי כ45 דק אבל בסופה של ההמתנה ענתה לי בשירות לקוחות עובדת בשם סבריין מי הרגע הראשון שכחתי שהימתנתי למענה היא שירתה אותי בצורה הטובה ביותר עם הדגשה של שרות אישי ופרטי רק לי אני מאוד שמחה שיש עובדים כאלה בארץ שלנו אני אשמח שתפרסמו את מיכתבי ברבים ובנוסף אשמח שסבריין תקבל את השאפו שמגיע לה על מסירות שלווה והעובדה שהיא עובדת מיקצועית לכם וללקוח !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! בתודה מראש לבל אסנת עדןצוחק

ע"י הלנה, 27/06/2012, 14:14 (לפני 1825 ימים) @ מנהל פורום לקוחות

חברי ההנהלה יקרים,

אני פונה אליכם כיון שגם אגף פניות הציבור שלכם לא הצליח לעזור לי.

בנובמבר 2011 הצטרפתי אליכם כלקוחה עסקית, וזכיתי לשני ביקורים אישיים אצלי בבית מהנציג שלכם, אשר הסביר לי וכתב בכתב ידו (המסמך הזה נמצא ברשותי) את כל הפרטים של המסלול שהוא מצרף אותי אליו. בפועל כל חודש בלי שום סיבה התחילו לגבות ממני 100 ש"ח יותר. כאשר פניתי לשירות לקוחות ענו לי שהם אינם יכולים לעזור לי וזה המסלול שאני מצורפת.

כאשר פניתי שוב לשירות לקוחות, והפעם בזעם,כיון שבינתיים גבו ממני 600 ש"ח מיותרים, הם בדקו את העניין יותר לעומק ומסתבר שהפער שנוצר בין החיוב בפועל למסלול המוצא הוא מטעות של הנציג, שהיה אצלי בבית, והבטיח לי 30 שח הטבת מנהל, ו 70 שח החזר על מכשיר שהיה ברשותי (הראתי לנציג את הקבלת רכישה מחול).

גם בתלונות ציבור חושבים שהלקוח חייב לשלם על הטעות של הנציג. כל מה שהציעו לי כפשרה זה החזר 300 ש"ח בחשבונות הבאים!!!!

חברי ההנהלה היקרים, אני פונה אליכם אישית. אם הייתם נכנסים לבית עסק, והיו מבקשים מכם לשלם עבור מוצר 500 ש"ח ובפועל היו גובים 1200, מה הייתה תגובתכם? ואם אחרי שזעמתם על חוסר צדק היו מציאים לכם להחזיר פחות מחצי מהסכום שגנבו מכם, ורק בתנאי שתעשו רכישות נוספות בחנות?

האם העניין הזה לא נראה לכם אבסורדי? למה אתם משתמשים בתום לב של הלקוחות, ומבצעים גניבה ומרמה? אין מילים אחרות למעשה הזה....

אודה לעזרתכם בנושא.

0546726967 הלנה

ע"י אלי סימון @, 01/07/2012, 18:32 (לפני 1821 ימים) @ מנהל פורום לקוחות

שלום

אני מבקש עזרה בקבלת מספרי טלפון של אחד או יותר של מקבלי החלטות באימפריית פלא פון.

מזה חודש הם שולטים על חשבון הבנק ועושים כבשלהם ,אין שרות לקחות ,אין מענה בצ'אט ,אין בכלל אפשרות

למי להתלונן .

הנושא דחוף תודה .

אלי סימון 054-8345454

ע"י מירב, 24/07/2012, 08:25 (לפני 1798 ימים) @ אלי סימון

אני נתקתי להם את הוראת קבע בגלל שהם מרגישים שהחשבון של אבא שלהם ממש חצופים זאת החברה הכי מגעילה שנתקלתי בא לקחת הם יודעים ולזכות תרדפי אחירהם חצופים

ע"י מירב, 24/07/2012, 08:21 (לפני 1798 ימים) @ מנהל פורום לקוחות

שמי מירב והיו לי בחברה 3 מכשרים שכול חודש במשך 6 שנים שילמתי 1200 ש'ח מהפאלפון של הבת שלי בחודשים האחרונים חיבו על האינטרנט כול פעם בסכומים של 200 ש'ח עד 600 ש'ח שכול חודש אני מבקשת לנתק את האינטרנט ואף נציגה לא מועילה לעשות כבקשתי השרות שלכם עם הנציגות מעליב ולא יעיל בכלל!!!ובנוסף שביקשתי מנהל שיחזור אלי כי זאת זכותי הנציגה פשוט תענה שהיא לא רואה לנכון לתת לי לדבר עם מניהל זאת חוצפה אני מהיחס המעליב עברתי חברה בבקשה שיחזור אלי מנהל לפאלפון 050-2629493

ע"י ליאורה @, 07/09/2012, 00:40 (לפני 1754 ימים) @ מנהל פורום לקוחות

חברת טלפון לא עומדת על הסכמים שנערכו בינה ובין הלקוח. היא מתנהגת בצורה מחפירה מוסיפה כל מיני סעיפים שלא נחתמו. מכפילה את הסכום פשוט חברת פלאפון עוסקת בהתשת הלקוחות, גורמת למריטת עצבים צוות המענה במוקד *166 הינו צוות לא מקצועי אינם מבינים את החומר הכתוב בעיסקאות וכל נציג/ה טוען משהו אחר. במקום להשקיע הון עתק בפירסומת טלויזיה.. תעסקו המתן שירות מהימן, ומקצועי תשקיעו באנשי צוות מקצועים ולא בצוות חסר תועלת. אנו הלקוחות הרמנו אתכם ובעיקבות השירות הקלוקל שלכם נידאג אנו הלקוחות להפיל אתכם.
מסקנה אל תתקרבו לחברת פלאפון !!!!!!!!

ע"י אריה גריסריו @, 13/09/2012, 15:15 (לפני 1747 ימים) @ מנהל פורום לקוחות

שלום לכם שמי אריה גריסריו ואני מקוה שמכתב זה יגיע סוף סוף לאוזניים קשובות חברת פלפון מזלזלת בלקוחות שלה לא לוקחת אחריות ומעמידה את עובדיה במוקדים חסרי אונים מול הלקוח ומובן שהכעסים יופנו אליהם. אין סיכוי שתקבל תשובה רצינית מנציגים אלו בפניות כמו חיובים שונים ומשונים כפי שאני חוייבתי בחול פניתי לאחראי תלונות הציבור ועדיין לא קיבלתי מענה נמאס פשוט נמאס ותפסיקו להסתתר בכירים שכמותכם אין אפשרות להגיע אליכם מה שמצביע על פחדנות וחוסר רצון לעזור כניראה בעצם בטוח שאעזוב את חברתכם ואמליץ גם לכל מכריי לעשות כך אז אם בכל זאת בא לכם להגיב תעשו זאת במהרה לטלפון. 0502223231 מייל arieg7@walla.co.il

ע"י לקוחה לשעבר @, 21/11/2012, 12:05 (לפני 1678 ימים) @ מנהל פורום לקוחות

אני כרגע כבר 18 דקות על הקו מחכה שיענו לי כדי שמשיהו יוכל להסביר למה אחרי שהתנתקתי מכם עדין מחייבים אותי

יש לי הקלטות של נציגים שלכם וצילומים במצלמה נסתרת אחרי שביקרתי במרכזי השרות הפרונטלייםאני

מבטיחה לכם כי אני לא ינוח ולא ישתוק אז המזימות שלכם יצאו לאור ולתקשרות ולכל מקום אפשרי!!! אתם פשוט ג......במלוא מובן המילה!!! וחוצפנים על זמני ההמתנה

ע"י דני @, 26/11/2012, 17:59 (לפני 1673 ימים) @ מנהל פורום לקוחות

קנתי סים לגלישה באינטרנט היתה לי חבילה האומרת מעל 10 גיגה תעריף יקר לכן הקפדתי לא לחרוג

בתאריך 9.10.12 קיבלתי הצעה מאורנג על גלישה ללא הגבלה ב79 שח פניתי לשירות לקוחות ביקשתי לעבור לחבילה זהה או לנתק את השירות הנציגה הבטיחה לי שמהיום החבילה תיהיה זהה כלומר ב79 ללא הגבלת גלישה לכן הגברתי שימוש ולהפתעתי הגיע חשבון בסוף החודש על סך 460 שח בניגוד למוסכם פניתי שוב לנציגת שירות אשר העזינה לשיחה ואכן אמרה שהחיוב טעות וכי הובטח לי גלישה ללא הגבלה ב79 היא הבטיחה זיכויי המשכתי לגלוש וחשבונית נוספת הגיעה חודש אחכ ושוב סכום 490 שח .כל פניה לשירות נענת שנקשיב להקלטות ונחזור אליך אך לא חוזרים אלי זו הטעיה צרכנית פרופר לא הייתי חורג מהחבילה לו ידעתי שאין אישור לתת לי חבילה ב79 ללא הגבלה כידוע זה הובטח לי לא ה ייתי חורג ללא הבטחה זו אני דורש זיכויי דיברתי כבר עם עשרה נציגים בשירות לקוחות אף אחד לא עוזר ומסרבים לתת אחראי או טלפון של הנהלה

דני

0522579495

ע"י TAMI_1957@WALLA.CO.IL, 02/12/2012, 15:27 (לפני 1667 ימים) @ מנהל פורום לקוחות

מנכ"ל פלאפון- גיל שרון

לפני כשעה חזרתי משירות לפלאפון ברגע שהטענתי אותו המטען לא מטעין . התקשרתי לשירות לקוחות התשובה שלהם שאני צריכה ללכת חזרה למרכז שירות . לא ניראה לי לנכון שאני שהייתי היום וצריכה לחזור ביום רבעי לקבל את הטלפון מתיקון צריכה לנסוע שוב למרכז שירות שזה אומר שני אוטובוסים לכל כוון .על טעויות משלמים ומין ההגינות לשלוח לי שליח ללא עלות . אבל הנציג אמר לי תשדרגי רק אז נישלח לך שליח . זו תשובה ממש עלובה ולא הגיונית ..אבקש טיפולך המהיר והחיובי ....בברכה בבליאן תמר . 0522807679

ע"י ליטל @, 25/12/2012, 09:22 (לפני 1644 ימים) @ מנהל פורום לקוחות

שלום רב

שמי ליטל אדרי לפני שמונה ימים אני ובן זוגי עברנו אליכם מסלקום דרך סוכן בשם שחר לביא מזה שמונה ימים שחר קובע איתי בביתנו בשעות הערב להביא לנו את המוצרים שעליהם שילמנו והוא לא מגיע אני יום יום יותר מפעם ביום מדברת עם שירות הלקוחות שלכם ומבטיחים לי שידבר איתי מנהל ועד לרגע זה לא יוצר איתי קשר מנהל!!! אני רוצה להדגיש שההתנהלות שלכם היא ביזיון אחד גדול נציגים ומנהלים שמנתקים טלפונים ללקוחות בפנים ומגחכים לי יש את כל השיחות מוקלטות ופניתי לתוכנית של אורלי וגיא לדעתי זו דרך המוצא היחידה שיש לי כי אתם לא מטפלים בבעייתי!!! אתם לקחתם ממני ומבן זוגי את פרטי האשראי תצלום ת.ז ונעלמתם מה שאפילו לא השארתם לנו העתק על מה שחתמנו אני בנוסף ניגשת לבית המשפט להגיש טביעה בטביעות קטנות!!! בזמן שאני כותבת את תלונתי משאירים כרגע 40 דקות על הקו להמתנה בשביל שאני אתייאש

אני אשמח שמנהל ייצור איתי קשר לסגור את הנושא המבייש הזה בזמן שאני מבקשת לבטל עסקה ולהתנתק מכם ואתם מתעלמים ממני בשביל שיעברו 14 יום בשביל שאני לא אוכל להתנתק. מס' הטלפון שלי הוא 0526329602 אשמח לתגובה מהירה.

תודה מראש ליטל

ע"י מירי עמית @, 18/02/2013, 18:20 (לפני 1589 ימים) @ מנהל פורום לקוחות

שלום רב,

בחודש יולי 2012 מסרתי שני ניידים לתיקון במרכז שירות הלקוחות בחדרה.נמסר לנו ע"י הנציגה כי המכשירים יגיעו אלינו בשליחות הביתה. כאשר המכשירים תוקנו קיבלתי מספר הודעות, כי עלי להגיע למרכז שירות הלקוחות ולקבל את המכשירים. ובמידה ולא, אחוייב עבור המכשירים החליפיים.לאחר אינספור שיחות טלפון, טרטורים, שקרים ועוגמת נפש ולאחר יותר משבועיים המתנה, המכשירים הגיעו לביתי ע"י מנהל מרכז שירות הלקוחות בחדרה והנציגה שביצעה את הטעות. מנהל מרכז שירות הלקוחות לא היה מוכן לאשר בכתב את קבלת המכשירים, וטען כי ימחוק את החיוב בגין המכשיר. כמובן שלא כך היה. ושוב, אינספור שיחות על מנת לבטל את החיוב בגין המכשיר. אולם, לא נגמר העניין, גיליתי לתדהמתי כי חוייבתי בגין מטען אותו מסרתי. ושוב אינספור שיחות על מנת שאזוכה.

שלושה חודשים מאוחר יותר ניגשתי שוב למרכז שירות הלקוחות, על מנת לתקן את מכשירי, אולם נאמר לי כי המכשיר תקול ואין אפשרות לתקנו, אלא להזמין מכשיר חדש בעלות של כ-300 שח. אישרתי את ההזמנה, וכאשר ניגשתי לקבלו (לאחר חודש, נאמר כי המכשיר כבר הועבר ללקוח אחר.

מכיוון שלא יידעו אותי, כי המכשיר יימסר לאחר אם לא אגיע לקבלו תוך מספר ימים, ביקשתי לנתק את המנוי שמספרו- 050-2556681. חתמתי על מסמך, בו נכתב במפורש כי הניתוק יבוצע תוך יומיים.לא כך היה, המנוי נותק רק לאחר למעלה מ-10 ימים.

ביקשתי לזכות אותי בעבור אותם ימים שחברת פלאפון התחייבה לנתק את המנוי ולא ניתקה. עד היום 3 חודשים לאחר מכן, לא בוצע הזיכוי.

שבוע שעבר, גיליתי לתדהמתי, כי המנוי של בעלי- 050-3556681 נותק. ביצעתי מספר שיחות לנציגי השירות, אולם נאמר לי כי המנוי נמצא במקום ללא קליטה.

מיותר לציין, את הלחץ הנוראי ואי הוודאות בהם שהיתי באותה עת.

בסופו של דבר נאמר לי, כי בשל טעות של הנציגים, המנוי נותק, ולא נותר אלא להתנצל בפני ולזכות אותי ב-20 שח עבור שני מנויים פעילים .

כעבור יומיים, קיבלתי מייל, כי לפי בקשתי נותק מנוי שמספרו- 0507509863. ושוב, נאמר לי כי אני ביקשתי לנתק.

לא היה ולא נברא! . יתרה מכך, ביקשתי לחדש את המנוי, אך טרם חידשו. כיום אינני מעוניינת בחידוש הקו.

חברת פלאפון, ונציגי השירות המייצגים את החברה, אינם יודעים לתת מענה. אין הם יודעים לפתור בעיות, ולתת הסברים.

עד עתה אני ממתינה לתשובה מחברת פלאפון, אך לשווא.

הסיפורים אותם גוללתי בפניכם אינם מקרה. מדובר בשירות לקוי, תודעת שירות נמוכה ביותר, וזלזול בלקוח.

את כל המקרים הנ"ל, הריני נאלצת להעביר לטיפולו של עורך דיני, על מנת שאוכל לקבל תשובות ופתרונות.

בברכה

מירי עמית

050-3264223

את המסמכים הרלוונטים ואת תמלילי השיחות אציג בבית המשפט לכשאדרש.

ע"י קובי @, 27/02/2013, 20:13 (לפני 1580 ימים) @ מנהל פורום לקוחות

אל : מנכ"ל פאלפון שלום רב

אני פונה אליך לאחר מס' ימים שאני לא מקבל תשובה מאנשיך.
ביום חמישי האחרון אני מגלה שיש לי חשבונית בסכום של 9879 ש"ח .
מברור ראשוני אני מגלה שהסכום העיקרי הוא על שרותי תוכן .
אני לקוח של חברת פאלפון מזה 20 שנה ולא היו לי בעיות כלל עד יום חמישי האחרון.
לאחר מס' רב של פניות למוקדים של החברה , עדין לא קיבלתי תשובה רצינית. מתברר שיש כיום חברות הנותנות שרותי תוכן מבלי שאנחנו הלקוחות לא יודעים כלל.
ברשותי כיום יש 3 מכשירי אייפון + טאבלט בחברת פאלפון.
אין לי ספק שכנראה נצטרך להיפרד .
בכל הימים האחרונים דיברתי מס' פעמים מול המוקדים של החברה , הגעתי למנהלים שאמרו לי שהנושא בבדיקה .
ועדין לא קיבלתי תשובה .
הסיפור הוא כזה :
הבן שלי ( בין 14 וחצי ) שיחק במשחק רשת , במהלך המשחק פנו אליו משתמשים במשחק וביקשו לצרף אותו לקבוצה ,
וכמו כל ילד שרוצה שהשחקן שלו יהיה חזק , הוא עושה הכל .וכך היה, הילד עשה קרוב ל500 סמסים , בעלות של 7000 ש"ח רק ממכשיר אחד - ומכוון שהוא יודע שזה לא עולה כסף הוא עשה מהמכשיר של אחיו עוד 1000 ש"ח .
מכלל השיחות שלי מול המוקדים הגעתי לחברה בשם יונייסיל
ושאלתי אותם אך זה יכול להיות, הם טענו שהם התקשרו למס' של הילד ושאלו אותו עם הוא יודע על הסמסים , הילד אמר כן מכוון שהוא יודע שזה לא עולה כסף .
מבחינת יוניסייל השיחה הסתיימה , לאחר שפניתי אליהם : ולמוקדים שלכם אך נותנים להוציא סכום כזה מבלי לברר לעומק .
התשובה היתה כזו:
החברה שלך : אנחנו לא יודיעים על חריגות ולא עוקבים
יוניסייל : אנחנו בדקנו מול מי שענה לנו והוא אישר .
אני שואל שאלה פשוטה , מה היה קורה במידה וסכום ההסמסים היה מיליון ש"ח , גם אז הייתם אומרים לא יודעים , הילד אישר .
זה שרות חיצוני , אנחנו לא קשורים ,
אך פונים למס' כל שהוא ולא מדברים עם בעל המכשיר ???????
מס' דברים נוספים :
1. בשנת 2011 אני קניתי מכשיר ובפעם הראשונה חיברתי
אינטרנט למכשיר סלולאר , אז הכן חתמתי על טופס שהיו בו
הרבה מאד ניירות והרבה מאד מלל .
2. במאי 2012 הבנים שלי נכנסו לשרות של סופר TV , לאחר חודש
בערך פניתי אליכם ובקשתי לחסום כל דבר שאפשרי ( ואז
חסמו אותי ,) אבל כפי שאני מבין לא לשרותי תוכן .
3. אני לא מבין גדול איזה שרותים צריך לחסום אתם כחברה שאני
לקוח שלכם הייתם צריכים להגיד לי .
4. בנוסף , ב- 01.01.2012 יצא חוק מדינה שכל חברות הסלולאר
חייבות לעדכן את הלקוחות שלהם על הנושא והיו חייבים
לשאול אותי אם אני רוצה את השרות הזה בכלל .
5. המוקדים שלך שולחים אותי כל פעם מחדש ליוניסייל ( גם בזמן
שאני כותב את המכתב הזה אומרים לי לפנות ליוניסייל) .
6. אני עשיתי עסקה מול החברה שלך ולא מול שרותי תוכן .
בנוסף אני לא נתתי אישור לחייב את המכשירים שלי בגורם
שלישי .
7. החל מרגע זה אני לא פונה אליכם יותר , אין לי בעיה
שתנתקו את כל המכשירים שיש ברשותי .
אני את הסכום הנ"ל לא מתכוון לשלם לכם .
ב- 01.03 הוראת החיוב בחברת האשראי שלי תחסם עד
להודעה חדשה .

בברכה

קובי סרור

0529439913

מס' פאלפונים בחברת פאלפון

0507662660

0507381181

0504621110

ע"י מרק גלברג @, 01/03/2013, 10:45 (לפני 1578 ימים) @ מנהל פורום לקוחות

לאחר פנייתי הטלפונית למרכז שרות הלקוחות על קבלת מתאם לסים של הטלפון של בני מסים מיקרו לגדול יותר נאמר לי שעלי לפנות למרכז השרות הקרוב לביתי שהוא בחולון פרמיום סנטר פניתי שניתקבלתי בצורה מזלזלת וחצופה מצד נציגת השרות בכניסה ששמה אינו גם מופיע על דש בגדיה , גם קולה היה בטון דיבור גבוה כאילו אני הלקוח "מטומטם" ואינו יודע על מה אני מדבר ומבלי לתת לי להסביר לה, שנאמר לי על ע"י שרות הלקוחות לפנות עליהם ע"מ לקבל את את המתאם . ואז העלתי את קולי בדרישה מי מנהל את המרכז נאמר לי שדנה פניתי עליה וגם היא החלה לגדף ולדבר בטון שלא מסביר פנים ואמרתי לה שאתלונן והעביר את תלונתי להנהלת פלא פון וגם אכתוב מנשר לעובדים על לוח המודעות של התאגיד שאני נמצא בו על השרות המזלזל והפוגעני של חברת פלאפון .

הנני דורש התנצלות מיידית וטיפול הוגן בפניתי.

ע"י דן @, 07/03/2013, 18:25 (לפני 1572 ימים) @ מנהל פורום לקוחות

שפלאפון יפסיקו להטריד מהטלפון 0507079692 אילונה די תפסיקי

לעזאזל איתכם לא אהיה לקוח פלאפון לעולם מבטיח

הנה היום 07/03/2013 תקלות ללא הפסקה למה לי ?

חאלס נמאסתם

ע"י אושרית אליהו @, 12/03/2013, 18:33 (לפני 1567 ימים) @ מנהל פורום לקוחות

לכבוד חברת פלאפון פניות הציבור ומשרד התקשורת

שלום לכולם ובעיקר לסמנכ"ל תקשורת כתובה, סמנכ"ל מטה הלקוחות, מנהל מערך ש"ל, מנהלת מוקד חוצות המפרץ (אם אפשר לקרוא לה מנהלת) ובעיקר מנכ"ל חברת פלאפון!!!

איני יודעת מהיכן להתחיל את הסיפור על חווית השירות המזעזעת בסניף חוצות המפרץ:

ראשית - הגעתי בשעה 14:10 להכנסת מכשיר לתיקון (חשוב לציין כי מדובר במכשיר עסקי השייך לחברת עורכי דין גורי את שפרבר בע"מ שכמובן שתשמעו מהם בהמשך). לנציג אשר קיבל אותי הצלחתי להגיע רק בשעה 16:30. היכן נשמע דבר כזה שש"ל ועמדות המכירה יתבצעו באותן עמדות????

אני מקבלת את העניין כי לכל לקוח מגיע שירות ויחס אישי אך האם בשביל פעולה פשוטה שלוקחת בדרך כלל לא יותר מ-10 דקות אני אמרה להמתין כשעתיים מכיוון שישנם לקוחות אשר מתלבטים לגבי המכשיר שברצונם לרכוש ולגבי המסלול שברצונם להשתייך אליו???

מדוע אין עמדה ייעודית לשרות ומסירת מכשירים לתיקון דבר שהיה מקל על הנציגים ובעיקר היה משרת את הלקוחות טוב יותר...

אני חייבת לציין כי במהלך ההמתנה היה במוקד "כאוס" מוחלט ולא נראה כי מנהלת המוקד מבינה את עומק המשבר העובר על נציגי הסניף ומובילי המשמרת.

למרות הצעקות החוזרות ונשנות וחוסר שביעות הרצון של כלל הלקוחות במוקד, לכל פנייה מנהלת הסניף הגיבה בתנועת ראש לא מוסברת (עדיין לא הבנתי אם היא סימנה אין מה לעשות או לא מעניין אותי) מה שבטוח היא לא עשתה כלום בכדי לנסות ולמזער את המשבר...

2. לפני מספר חודשים המכשיר שלי התקלקל מסיבות כאלו ואחרות, הגעתי לסניף וביצעתי תביעת ביטוח (שגם בה בוצעה טעות במחיר: גבו 1000 במקום 700 ש"ח ולאחר כאלף התנצלויות תיקנו את הטעות) שילמתי את הכסף ממיטב כספי והצטרפתי למסלול ביטוח אותו אתם דואגים לגבות מידי חודש בחודשו.

אך כאן רק מתחיל הסיפור לצערי...

איך זה קשור להיום אתם שואלים???

כמובן שלאחר שעתיים של שירות לקוי והמתנה ללא סוף הצלחתי להגיע לנציג שרות ושם הפלא ופלא התגלה לי כי הטלפון רשום על לקוחה אחרת (פעילה) ושהמכשיר שברשותי גנוב!!! כן אני חוזרת ג-נ-ו-ב!!! (מכשיר שקיבלתי מכם בתביעת הביטוח הקודמת בסניף חוצות המפרץ)!!!

כיצד הגיוני שאני ששייכת למשרד עורכי דין יכולה לקבל מחברת תקשורת פלאפון גנוב אשר רשום על שם אחר לגמרי???

לאחר ניסיונות רבים להבין מה קורה שם ואיך יכול להיות שאימפריית תקשורת כמוכם תבצע טעויות שכאלה (שאפילו חברה מתחילה לא מבצעת) יצאתי אפילו ללא מכשיר חלופי מהסיבה שלפי הכתוב אני מסתובבת עם טלפון גנוב שאמור להיות ברשימה שחורה לדבריה של הנציגה.

בשורה התחתונה לאחר כל היום המתיש הזה, חווית השרות המזעזעת שקיבלתי ואזלת היד של מנהלת הסניף יצאתי אפילו ללא טלפון חלופי!!!!!!! פשוט בושה, ביזיון או כל נרדפת שתוכלו למצוא.

מיותר לציין כי מכתב זה נשלח גם לפניות הציבור ומשרד התקשורת, וכן אעשה כל שביכולתי בכדי שיגיע לטלויזיה ולעיתונות הכתובה מהגדולה שבניהם ועד למקומונים הקטנים ביותר (וזה רק ממני עוד לפני שמשרד עורכי הדין שלי התחיל את התערבותו ואני מבטיחה שגם הוא יתערב).

מקווה מאוד שתעשו בדק בית עמוק מאוד ותייצרו פתרונות מהירים מכיון שכך לא מתנהגת חברה שמתיימרת לתת שרות ללקוחותיה.

אשמח לקבל את תגובתכם המידית, וכן , לאחר גם בדק הבית שתבצעו אני דורשת גם התנצלות ופיצוי הולם. (אלך עם זה הכי רחוק שאפשר)

תודה והמשך ערב טוב

אושרית אליהו (050-9235639 שכרגע לא זמין כי לא קיבלתי חלופי)

משרד עורכי דין גורי את שפרבר (oshrit@guri-law.com)

לקוחה מאוכזבת ומזועזעת!!!

ע"י מוסטפא פאעור @, 29/03/2013, 20:52 (לפני 1550 ימים) @ מנהל פורום לקוחות

אני יש לי סיפור ארוך עם חברת פלפון החברה שפניתי איליה הרבה פעמים ואף אחד לא עזר לי כי כל פעם כשהיתי פונה לחברה אומרים לי כאילו אנחנו בודקים לך את העניין שמים אותי על החזק והשיחה מתנתקת ואף אחד לא חוזר אילי וכל פעם אני ממתין 40 דק ... בקיצור אני לא יכול לדבר פה ולהסביר מה הבעיה שלי עם חברת פלפון אלא אני מעוניין לדבר עם המנכל של החברה ... כי ממש החברה גנבו אותי ואני יש לי מסמכים ... ואשמח אם תשאירו לי מספר טלפון למנכל החברה שאולי יכול להקשיב לי ... לפני שאני מתחיל עם תהליכים משפטיים

ע"י אריק דסקלו @, 17/06/2013, 10:22 (לפני 1470 ימים) @ מנהל פורום לקוחות

אני אביב דסקלו (חולת אפילפסיה ואני לא ניידת) רעייתו של אריק דסקלו (עצמאי) בעלי רכש בפלאפון 3 פלאפונים ואנחנו לקוחות שלכם כבר שנים ואני רוצה לדווח על שירות מבזה שקיבלתי ממחלקת השירות של פלאפון מול קניון הזהב בראשון לציון.

ביום 3/6/13 הזמנתי תור באמצעות האינטרנט. שידרגתי את הנייד שלי לאייפון 5 חדש. כשחזרנו הביתה התברר שלא העבירו לי את כל הזכרונות וגם הייתה תקלה באינטרנט.ובנייד של הבת שלי הייתה תקלה באוזניות שעפ"י מחלקת השירות נטען שאין בעיה. כשחזרנו הביתה התברר לנו שהתקלה בנייד של הבת שלי נשארה מה שמצריך אותי לשוב למחלקת השירות. ושוב ב- 10/6/13הזמנתי תור רק שאז כשהגעתי הסתבר לי שהיות ואיחרתי בכמה דקות 2-3 בערך העבירו את התור ולא הסכימו לתת לנו שירות מהיר ואז גיליתי שבעצם אנשים שבאו אחריי נכנסו לפניי בגלל פרוטקציות. אחד הלקוחות צעק עליי שהפקיד שמטפל בו לפניי הוא אחיין שלו ובגלל זה הוא מקבל שירות. ה"מנהל" בשם אבי מדבר בנייד עם מישהי מקורבת ומטפל לה בדברים תוך שהוא נכנס למעבדה ובמקביל נותן לעוד זוג שלפי השיחה בניהם היה ברור שמדובר במקורב אליו וזה היה ככה עם עוד כמה פקידים ובמיוחד ב-"מנהלים" שהסתובבו שם ולא הספקתי לראות את השם שלהם. ממש הרגשה של שוק.

בכל מקרה, פניתי שוב לכניסה והסברתי את מצבי הרפואי והוצאתי תעודת נכה והתקבלתי מיד ואז הפקידה שליד הבחור שקיבל אותי נכנסה איתי לויכוח קולני ליד הבת שלי ואפילו אמרה בביטחון "שאין לה בעיה שאני יבטל את המנוי שלנו בפלאפון" ממש היה צריך להרגיע אותה כדי שתעצור. ואז הבחור שטיפל בי ראה שבאמת קיימת תקלה בנייד שלי וסידר את זה ואת הנייד של הבת שלי לקח לתיקון וכתב את מס' הקוד לכניסה והביא לנו נייד חלופי הכי פשוט שאפשר והבטיח שביום שישי יחזירו לנו את הנייד,מה שאומר ששוב אצטרך להטריח את עצמי. וביום שישי 14/6/13 התברר שבעצם לא תיקנו את הנייד כי לא היה להם את הקוד הסודי ולא חשבו חלילה להתקשר לשאול אותנו מה הקוד ובנתיים היינו עם נייד מסוג פשוט מאוד במשך 3 ימים לשווא.

לסיכום: מדובר בלקוחות קבועים וטובים של פלאפון ובמיוחד באישה נכה חולת אפילפסיה שטרטרו אותה הלוך ושוב במשך 3 פעמים ולבסוף הנייד נשאר עם התקלה בגלל ש"אנשי השירות" לא חשבו שחלק מלתת שירות זה להתקשר ללקוח לשאול את המספר של קוד הכניסה, למרות שכבר רשמנו להם אותו. אשמח לדעת את התייחסותך לאמור לעיל תודה מראש אביב דסקלו

ע"י אליה לוין @, 23/07/2013, 06:50 (לפני 1434 ימים) @ מנהל פורום לקוחות

עזרה דחופה... מתחנן

לפני כעשרה ימים הכנסתי את הפלאפון של הבן שלי לתיקון, עד עכשיו לא קיבלתי אותו חזרה ( למרות שכבר היה אמור להגיע שלי ) בתשובה מגוחכת שחברת השליחויות בשביתה והפלאפון תקוע.

אני טס מחר לחו"ל לכן אני צריך עוד היום את הפלאפון חזרה.

בבקשה חיזרו אליי

אליה לוין

0505076540

מס' הפלאפון שנשלח לתיקון 0508107509

ע"י דהן דניאל @, 01/08/2013, 19:00 (לפני 1425 ימים) @ מנהל פורום לקוחות

שלום לחברי הנהלת פלאפון

אני דניאל לקוח שלכם זה זמן רב גילתי לא מזמן שיש לי חוב ללא ידעתי

וכרגע נושא זה הועבר לטיפול עורך הדין מטעמכם ללא ידעתי אני מבקש שתיצרו

איתי קשר בהקדם האפשרי כי אני לא קיבלתי שום התרעה על חוב כזה או אחר לפני העברת התיק לעורך הדין

גם את החוב אני גיליתי בעצמי שהייתי באחד הסניפים שלכם לתיקון מכשיר

אשמח אם תיצרו איתי קשר בהקדם

מספר פלאפון: 0509244276

ע"י דורון פורשטט, 01/10/2013, 09:50 (לפני 1364 ימים) @ מנהל פורום לקוחות

לפני כמעט שנתיים ניידתי את השרותים של החברה שלי לפלאפון מחברה אחרת - יש מעל 10 קוים

מן הפח אל הפחת

כל הזיכויים גם על טלפונים שהחלפתי (החלפתי גם טלפונים כמעט חדשים - לצורך שרות ביטוח ואחריות) וכל ההבטחות נגוזו בתוך 3-4 חודשים פשוט לקחו את אמצעי התשלום וחייבו מה שבא להם

בנוסף החשבון המריא לשמיים בהשוואה לכל חברה אחרת

איכות הקווים נוראית - ניתוקים כל הזמן ולא היתה כל התיחסות במשך כל התקופה

שדרוג מהירויות גלישה-פשוט שקר יש האטות וניתוקים כל הזמן

לאחר ולא נתנו תשובות מספקות דרך שרות הלקוחות העסקי וגם ע"י נציג עסקי כתבתי לנציגות תלונות של פלאפון

פלאפון כותבים שיגיבו על כל תלונה תוך שבועיים

שבועיים עברו מזמן ולמכתב שני אין כל תגובה

פשוט אכזבה טוטאלית והרגשה שהונו אותי בדרך השפלה ביותר

הגיע הזמן שיתיחסו

דורון 054-7498872

ע"י דורון פורשטט, 01/10/2013, 13:14 (לפני 1364 ימים) @ מנהל פורום לקוחות

לפני כמעט שנתיים ניידתי את השרותים של החברה שלי לפלאפון מחברה אחרת - יש מעל 10 קוים

מן הפח אל הפחת

כל הזיכויים גם על טלפונים שהחלפתי (החלפתי גם טלפונים כמעט חדשים - לצורך שרות ביטוח ואחריות) וכל ההבטחות נגוזו בתוך 3-4 חודשים

בנוסף החשבון המריא לשמיים בהשוואה לכל חברה אחרת

איכות הקווים נוראית - ניתוקים כל הזמן ולא היתה כל התיחסות במשך כל התקופה

שדרוג מהירויות גלישה-פשוט שקר יש האטות וניתוקים כל הזמן

לאחר ולא נתנו תשובות מספקות דרך שרות הלקוחות העסקי וגם ע"י נציג עסקי כתבתי לנציגות תלונות של פלאפון

פלאפון כותבים שיגיבו על כל תלונה תוך שבועיים

שבועיים עברו מזמן ולמכתב שני אין כל תגובה

פשוט אכזבה טוטאלית והרגשה שהונו אותי בדרך השפלה ביותר

הגיע הזמן שיתיחסו

דורון 054-7498872

ע"י אריאל @, 18/11/2013, 12:05 (לפני 1316 ימים) @ מנהל פורום לקוחות

אני 3 חודשים בפלאפון וכל החודשים מחייבים יותר ממה שסוכם מה עושים

ע"י מורן @, 13/12/2013, 13:57 (לפני 1291 ימים) @ מנהל פורום לקוחות

שלום רב,

לאחר אי עמידכם בתנאים שסוכמו ועקב חשבונות פלא' מנופחים, החלטתי לעבור לחברה אחרת.

חודש לאחר העזיבה, כאשר אינני חברה בחברת פלאפון, חוייבתי בסכום של 244 ש"ח.

איך יתכן שאתם עושים עם האשראי שלי ככל העולה על רוחכם..?

מבקשת שנציג יחזור אליי בהקדם ושטעותכם תתוקן.

מורן

מס' פלא': 0528415679

ע"י צביקה פוגץ' @, 13/04/2014, 17:01 (לפני 1170 ימים) @ מנהל פורום לקוחות

מר אסף עופר שלום רב,

אני מתקשה להבין את מערכת השיווק שלכם.

לחברתי היו עד לפני מס' ימים כ 30 פלאפונים.

אנו משוייכים למחלקה העסקית שלכם.

לפני כחודש פנינו אליכם והסברנו שאנו מעבירים את הקוים והמכשירים לבעלות ישירה של עובדינו.

ביקשנו להיפגש עם נציג בכיר מתחום הלקוחות הפרטיים. רצינו לתת עדיפות לפלאפון.

פנינו אליכם ולסלקום.

סלקום הרימו את הכפפה והראשונים כבר עברו אליהם.

נשארו עוד כ 20 מכשירים. (וקווים).

אם תמשיכו להתנהג באדישות מעליבה גם מכשירים אלו יעברו לסלקום.

מספר הטלפון שלי (עדיין אצלכם בפלאפון) הינו 052-6903000 .

אני מצפה שתתקשרו אלי.

תודה וחג שמח,

צביקה

ע"י דנוך ראובן @, 21/05/2014, 09:26 (לפני 1132 ימים) @ מנהל פורום לקוחות

אני מקבל חיובים בבנק בסכומים של כ 400 שח זה 4 חודשים לפי התוכנית אני מחוייב על סכום של 120 שח

אני מבקש לזכות את חשבון הבנק בהפרש ובאופן מיידי.

לא יתכן שחברה מכובדת תחייב לקוחות בסכומים אשר הם לא התחייבו עליהם.

ע"י עמי דהן - חברת הינשוף הקטן בע"מ, 14/07/2014, 13:23 (לפני 1078 ימים) @ מנהל פורום לקוחות

שלום לכם ,

אני לקוח של חברת פלאפון למעלה מ-10 שנים עברתי לסלקום ועברתי לאורנג' וחזרתי אליכם למרות שאתם יותר יקרים במקצת. יש לי הרבה תקלות בנושא השירות בין אם המנהל שטח ובין אם השליחויות.

היום יצרתי קשר עם ברק מנהל השטח הוא טוען שלא עובד עקב המצב הביטחוני. היה לי שליחות למכשיר של אופיר שהוא הבעלים של החברה הגיע השליח ללא מכשיר חלופי ולא בוצעה השליחות. זה היה בתאריך 10/7/14 היום 14/7/14 אני יוצר קשר עם עמית והוא לא יודע מה אני מדבר. זה לא פעם ראשונה שיש לי בעיה עם נושא השליחויות ועם המענה של ברק. ביקשתי ממנו את המייל של הסמנכ"ל של חברת פלאפון זה היה בשעה 10:50 עד שעה 11:55 לא קיבלתי שום מייל ושום התייחסות. התקשרתי אליו שוב הוא שולח לי הודעה אני לא בעבודה אני עם הבנות. אני מרגיש שמאותו יום שהוחלט להוריד מחירים אני מקבל שירות ויחס מזלזל. לא ייתכן שאתם תעבירו אותי מסלול ותחייבו אותי בתקופת אכשרה למכשירים הטלפונים נקנו בחברתכם.

אני דורש התייחסות ותשובות בעניין השירות הגרוע להמשך עבודה

050-3343444

עמי דהן - סמנכ"ל

ע"י נינה קופלר אברהם פררה 9 ירושלים, 10/08/2014, 07:49 (לפני 1051 ימים) @ מנהל פורום לקוחות

שלום רב,

אני כותב בשם אמי ואבי- שניהם נכים 100% ניצולי שואה הגרים בירושלים. אבי בן 88 ואמי בת 84, שניהם מקבלים סיוע סיעודי מהביטוח הלאומי בעיקר בשל נכותם, גילם וקשייהם היומיים.

לפני כמה ימים, בעת ביקורי אצלם, נדהמתי לגלות, כתוצאה משיחה אקראית עם נציגת השרות שלכם שהם מחוייבים בעשרות שקלים בגין היותם מנויים שלכם, כי:

לפני כשנה, היה לאמי מכשיר טלפון נוקיה, שהסתבר שלא רק שאיננו תקין אלא שהוא מאיכות ירודה והדבר ידוע לפלאפון, לפחות לנציג השרות עמו שוחחה בלוד.

על פי הבטחתו, הוא שדרג לה מכשיר לגלקסי 2 והבטיח נאמנה כי לא תחוייב עוד על מכשיר הנוקיה וכך הלכה לדרכה בשמחה ונחת.

ביום שיחתי עם נציגתכם, הסתבר, למרה הפליאה, שאתם עדיין מחייבים אותה על מכשיר מקולקל שהוחזר והובטח שלא תחוייב ובנוסף מחייבים גם על המכשיר המשודרג, גלקסי 2 שהוא היום כבר פסה- מיושן ונדוש.

פליאתי היא האם זוהי דרכה של פלאפון, לספר דבר אחד ובעצם לעשות דבר שני?

אני פונה אליכם חברי ההנהלה, האם זוהי דרככם, לחייב בעשרות שקלים מיותרים זוג ניצולי שואה שחיים היום בדרך נס? הגם ששניהם נכים ומוגבלים מאוד והטלפון משמש להם קשר לעולם???

האם אתה, מנכ"ל פלאפון- מר גיל שרון- מבין ששכרך הגבוה נשען על ניצול כיסם הדל והריק של נכים ניצולי שואה?

אולי ננייד את הקווים שלהם לחברה אחרת, זולה יותר?

לא רק זה, אני סבור שללא קבלת מענה מתאים בהקדם , אפרסם את הסיפור הזה ברשתות התקשורת החברתית למען ידעו כולם מהי דרככם.

ע"י יוסי @, 15/08/2014, 10:53 (לפני 1046 ימים) @ מנהל פורום לקוחות

שלום לכולם

שמחתי מאד לראות את הפורום הזה

לאחר שעיינתי בתלונות , הבנתי שאני ממש לא לבד , רוב התלונות חבריי ההנהלה הם על יחס, הוגנות, מקצועיות ואכפתיות.

אין תגובות שלכם לתלונות וחבל , אוליי אתם כמי שנהנים מרווחיות החברה תדעו לתקן את הרושם של חובבנים .

חברים יקרים , אולי כדאי להפיץ את התכנים בסניפים , בלוחות מודעות באתרים חברתיים , רק כך ניתן יהיה לשנות את היחס המזלזל בלקוחות , אולי כך לקוחות פונטציילים יחשבו פעמיים לפניי התחברות לחברת "פלאפון".

המקרה שלי גובל בפלילי : מברור נושא מסויים במוקד פלאפון הבנתי כי אנ י מחוייב על 2 מכשירים לא מזוהים, מברור מעמיק יותר מתברר כי נציגה של חברת פלאפון מכרה 2 מכשירים ללא " SIM" בעלות של 3800 ש"ח , מבלי לבדוק מי עומד מולה.

כך אני מחוייב מדיי חודש על 100 ש"ח מבלי שהייתי פיזית בסניף , ללא יפוי כח , סתם כך נמכרו 2 המכשירים מחשבוני

האם ייתכן כדבר הזה? האם יכול אדם כזה או אחר להגיע למשוך 2 מכשירים מבלי להזדהות מבלי חתימה של בעל המינוי? כל נסיונותיי לקבל הסבר בנושא עלו בתוהו,

אני מקווה שבית המשפט ייעניש את החברה על חוסר מקצועיות ואי כיבוד ההסכם .

לעיונכם

ע"י רועי, 21/09/2014, 23:13 (לפני 1009 ימים) @ יוסי

חברים להתעורר, תם עידן העשיקה. תעברו חברה!

http://compa.co.il/product-category/mobile-deals

ע"י שלומית, 05/02/2015, 10:00 (לפני 872 ימים) @ מנהל פורום לקוחות

שלום רב,

אנחנו חב' שוק הצפון לקוחות עסקיים שלכם.

הריני להודיעכם כי לאור המון ניסיונות התקשרות עם מנהל תיק הלקוחות שלי - עלא גנאיים - שהתעלם במכוון מהודעות ששלחתי לו והתקשרויות טלפוניות רבות שלא ענה להם הנני עוברת למתחרים.

שירות בסיסי - שלא ניתן.

התעלמות מוחלטת מלקוח.

אם זה השירות שלכם - תודה! אבל, לא תודה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ע"י ליאת @, 19/07/2015, 09:39 (לפני 708 ימים) @ מנהל פורום לקוחות

שלום רב, הנני פונה אליכם בזאת לאחר שעייפתי והוטשתי לחלוטין מההתנהלות של חברתכם, בטרם אפנה לביהמ"ש פונה אליכם בנסיון אחרון בהחלט לסיים הפרשה!!!!

ברשותי מס' טל' מזה כ-20 שנה (קו שעלה לי כסף) ב14.1.15 התקשרתי אליכם, לאחר שביקשתי להקפיא את הקו, אותה נציגה שדיברה איתי אמרה לי כי אין לי מה לדאוג ולא יקחו לי את הקו... וזאת לאחר ששאלתי מס' פעמים אם זה בטוח!!! אך מילים לחוד ומעשים לחוד, לאחר חודש וחצי מישהו בפל' החליט פשוט ל"גנוב" לי את המס' ללא רשותי וללא ידיעתי, ועליתי על כך במקרה, שבדקתי אם המס' שלי עדיין מנותק. פניתי בעניין לפלאפון, שלא היה להם הרבה להגיד להגנתם, עוד שוחחתי עם אותה בחורה שקיבלה את המס' שלי, סיפרתי לה על המקרה וזו אמרה שאין ספק שהמס' צריך לחזור אליי, ובטובה הסכימה לקבל מס' חדש, וכך היה היא קיבלה מס' חדש, אך משום מה פלאפון לא החזירה את המס' על שמי, במשך יותר מחדש אני מתקשרת מידי יום מדברת עם נציגים שונים, ואף אחד לא עוזר בעניין, מבטיחים שיחזרו, ביקשתי לדבר עם דליה שהתחילה לטפל בענין, וכל פעם מבטיחים שתחזור אליי תוך שעתיים, תוך יומיים, וכו'... אך כלום!!!

בשישי האחרון עוד טרחתי בזבזתי שעה זמן והגעתי למרכז שירות, גם שם הנציג לא היה כל כך נחמד (בלשון המעטה) ולא עזר.

בטרם אתבע בבית משפט מוכנה לסיים את העניין בכך שהמס' יוחזר אליי, ואוותר על כל פיצוי מצידכם.

טל' ליצירת קשר. 052-6663334 (המס' המדובר הוא: 050-5555350)

ע"י יורוביץ סנדור @, 14/08/2015, 13:03 (לפני 682 ימים) @ מנהל פורום לקוחות

שלום רב,

זעקה של אדם בן 98 שומו שמיים!!! "גוואלט"!!!

אני הבן של סנדור, אדם בן 98, לא שומע לא רואה ולא יודע עברית.

אהרן יורוביץ נייד ה544841984

אני צריך באופן דחוף טופס פירוט שיחות. כבר שלושה שבועות מריצי אותי ממקום למקום ועדיין אין בידי את אשר אני צריך באופן דחוף ביותר.

להלן שלבי הטירטור שאני עור

ב20.07 חיכיתי בסניף פתח תקוה 2 שעות ואז נאמר לי שהם לא מטפלים בדברים כאלה.

קיבלתי מספר טלפון לא נכון. חזרתי ושוב חיכיתי ושוב לא עזרו לי. התקשרתי לחברת פלאפון ב 30.07 אחרי שעתיים המתנה, קיבלתי מוקדנית שלא הבינה כלום בנושא. בקשתי מנהלת. קיבלתי שוב מוקדנית. השמות רשומים אצלי. גם היא לא הצליחה לעזור ואז דרשתי מנהל. אז שוחחתי איתה ב30.07 במשך 3 שעות.

היא הקריאה לי בטלפון את החריגות שהיות בקו של אבא שלי. סיכמתי איתה שהיא שולחת טופס בקשה לפירות שיחות. אחרי שכמובן נסעתי לאבא כדי להשמיע את קולו ולאשר קבלת פירוט שיחות.

עד כמה אפשר להכבידעל אדם בן 98 שכאמור לא שומע לא רואה ולא יודע עברית. בסיכום השיחה ב 30 ביולי הובטח לילשלוח במייל את טופס הבקשהוגם בדואר. המייל לא הגיע והבקשה הגיע אחר 10 ימים בדואר. בו במקום מלאתי החתמתי ושלחת בפקס.קיבלתי בחזרה דף שלא ניתן לקריאה. שוב פניתי בפקס שיחזרו אלי אך לא נעניתי.

אני זועק את כאבו של אבי הזקן

אתמול 13 08 מבוקר עד ערב,דברתי עם המוקדניות אך אף אחת לא הצליחה לעזור לי להפיק מהאתר את מבוקשי

היום 14.08 שוב דיברתי עד 12 בצהריים עם נציגותיכם השונות מצוותים שונים וזה לא עזר. בין היתר הבטיחו לאחי שהוא גר באשדוד להכנס לסניף המקומי להציג את עצמו ולקחת את הפירוט אפילו בלי תור. לצערי אחר המתנה של יותר משעה לא קיבל את מבוקשו. ועכשיו כבר שעת סגירה ואני נכנס עם אבא לשבת עם עוגמת נםש גדולה, מבלי לדעת איך אני יוצא מהבלגן הגדול הזה.

אבי רוצה סך הכל פירוט שיחות מתאריך 02.02.13 - 01.09.15

באופן דחוף דחוף דחוף !!!!!!!!


ע"י חני בןנןן @, 18/12/2015, 08:54 (לפני 556 ימים) @ מנהל פורום לקוחות

בתאריך 15.12 נגנב לי הנייד"יצרתי קשר הודעתי לכם ורכשתי 2 מכשירים חדשים.אדווה נציגה הבטיחה לספק ב16.12 בבוקר עד שעה 11.0 שאלתי את אדווה כמה מכשירים אני מחוייבת עדיין תשובתה הייתה 1.כמובן שלא הגיעו לספק את מכשירים אחרתי לעבודה נאלצתי לקחת מונית בעלות של 120 שח מכיוון שאחרתי לעבודה.בשעה 14.00 שוחחתי עם אושרת ובקשתי לבטל עיסקה נתתי את מספר הפקס וכמובן לא שלחו.יצרתי שוב קשר עם דיברתי עם מירב מנהלת ביקשתי שוב לבטל עיסקה וקבל מסמכים אכן העיסקה בוטלה.לשאלתי כמה מכשירים אני עדיין מחוייבת אמרה 2 כלומר אדווה שיקרה על מנת לעשות עיסקה.ב17.12 יצרו קשר עם בני והודיעו לו שהמכשירים בדרך...כלומר העיסקה לא בוטלה.למרות שמירב סמסה לבני שהרכישה מבוטלת.היום 22.12 עדיין העיסקה לא בוטלה.אני מנויה שלכם ב3 מכשירים.ברגע זה אני משוחחת עם מנהלת רוית שמישום מה לא מוכנה לתת לי שום מסמך לביטול

כרגע אני בלי נייד לטיפולך אודה

לייצור קשר עם מכשיר של בעלי 0545406469

תודה חני

ע"י חברת אור-ליין @, 15/09/2016, 14:56 (לפני 284 ימים) @ מנהל פורום לקוחות

שלום רב

אני פונה בזאת למנהל תלונות הציבור במיידי

אני לקוחה עיסקית

מספר מוביל : 0505394461

חברת אור-ליין מנכ"ל אורנה תורגמן

עובדת כספק עם חברתכם , הבאתי לא מעת לקוחות לחברתכם מכירה את כל הנפשות הפועלות

וחבל שנגרם לי נזק אשר מצריך מעבר לחברה אחרת

אני למעלה מתשעה חודשים מנסה לפתור בעייה ולקבל את מה שהגיעה לי והובטח לי על ידי נציגים בחירים בחברה

שידרגתי מכשירים הובטח לי זיכוי על כל מכשיר סה"כ : 1050 ₪

סה"כ : 2100 ₪

בנוסף מגיע לי זיכוי בגין הפקדה כפולה של צקים והורדה

כל תלונתי מגובה בהודעות ווטסאף

נגרם לי נזק אדיר

הנציגים שטיפלו בי נתנאל וגיל מימון

הבטחות הבטחות הגעתי עד אדיר מנהל עיסקי הבטיח שיעזור

פנתה אלי לאחרונה אפרת אך מאומה

ראוי לציין שזאת הפעם השניה במשך שלוש שניים שאני משדגרת מכשירים מבטיחים לי דברים ולא מקיימים

במידה ופנייתי לא תענה בהקדם

אני אפנה להכראות משפטיות

בברכה

אורנה תורגמן מנכ"ל

חברת אור-ליין

אור-ליין, שיווק במהירות האור . . .

רחוב כיבוש העבודה 15, הרצליה 46322

טלפון: 09-9552566 פקס: 09-9516610 נייד: 052-3508080

ע"י דוד אסרף @, 09/11/2016, 15:49 (לפני 229 ימים) @ מנהל פורום לקוחות

מחודש אוגוסט 2016 המכשיר שלי איפון 5sנמצא אצלכםןנשלח למעבדה בלוד ומאז לא הוחזר אלי ובשיחות שערכתי אתכם ושאני מגיע יום יום לסניף רב חן נאמר לי כי אין חלקי חילוף למכשיר אני לא יודע אם אני ימשיך אם שרות כזה חברה כמו שלכם צריכה למצוא פיתרון למצב כזה יש לי אשה נכה בבית וכל עולמה והרופאים נמצאים שם אני מבקש פיתרון מהיר לבעיה

ע"י איתן מלינרסקי @, 01/01/2017, 13:34 (לפני 176 ימים) @ מנהל פורום לקוחות

שלום רב,

בשבועות האחרונים, לצערי הרב, נאלצתי לפנות למרכז השירות הטלפוני שלכם.

בעקבות שיחות אילו אני מציע את שירותיי כמנהל בפלאפון. מסתבר שבכל פניה שלא מטופלת כהלכה, וכאילו יש רבות, וביקשתי לדבר עם מנהל התשובה שקיבלתי שהמנהל לא עובד היום.

אי לכך אשמח להצטרף לסגל הניהולי שלכם מאחר ששעות העבודה מאד מוצאות חן בעיניי.

בתקוהה לזכות במשרה הנכספת

איתן מלינרסקי

ע"י זהר ספיר @, 01/02/2017, 11:22 (לפני 145 ימים) @ מנהל פורום לקוחות

שלום רב למכובדי הנהלת פלאפון. 1.2.2017

ביום 1.2.2017 פניתי לחברתכם במטרה לרכוש חבילת הצטרפות לשרותי טלפון נייד.

במהלך השיח, שהוצע לי נתבקשתי להוסיף 20 ש"ח עבור SIM וזה משונה.

אתם גובים מלקוח פוטנציאלי כסף כדי שיהיה לקוח שלכם, כאשר בפועל אתם צריכים

לשלם ללקוח שיהיה מנוי שלכם.

לא היה המשך לשיח שכן השיחה החלה לגלוש למחוזות הזויים.

אשמח לשמוע על עמדתכם בעניין.

תודה

זהר ספיר - אדריכל ובונה ערים

עיותונאי עצמאי - ענף הבנייה.

טלפון נייד: 0523387918

לקט תגובות אחרונות
לקט נושאים אחרונים